Widowisko – Bella Skyway Festival 2019: Devotion 2019-08-20 20:30:00 Rynek Staromiejski w Toruniu

Widowisko - Bella Skyway Festival 2019: Devotion
[xyz-ips snippet=”etykietki”]

 

Kup bilet

Początek: 2019-08-20 20:30:00 

„Devotion” to zachwycająca projekcja w formacie 360 stopni autorstwa Centrum Nauki Keplera Planetarium Wenus, która zaprezentowana zostanie w nowoczesnym sferycznym namiocie projekcyjnym Polidomes International. Kopuła projekcyjna o łącznej powierzchni 280 m2, a także niemal 10 m wysokości z pewnością zapewni niebywałe wrażenia z seansu. Podobne konstrukcje święcą triumfy na różnorodnych wydarzeniach w Manchesterze, Madrycie czy Abu Dhabi. Właśnie taka kopuła projekcyjna stanie podczas Bella Skyway Festival na Rynku Staromiejskim. Pokaz nawiązywać będzie do tematyki festiwalu i jego idei przewodniej, jaką jest „różnorodność miejsc”.

Twórcy instalacji z pewnością przygotują podczas Bella Skyway Festival zapierające dech w piersiach multimedialne widowisko. Z jednej strony autorzy konstrukcji to doświadczona firma, która z powodzeniem przygotowują różne namioty sferyczne na całym świecie. Z drugiej strony autorzy projekcji przygotowują multimedialne pokazy w jednym z trzech miejsc na świecie z nowoczesną kopułą sferyczną z możliwością zmiany konta nachylenia w stosunku do widowni.
 
W dniach festiwalowych, na miejscu projekcji, koszt biletu na „Devotion” wynosić będzie 20 zł. W internetowej przedsprzedaży w serwisie bilety24.pl cena biletu wynosi 18 zł. Wstęp gratis dla dzieci do lat 7 w każdym przypadku.

Internetowa przedsprzedaż kończy się w dniu 19 sierpnia 2019 roku.
 
Pokazy odbywać się będą w godzinach trwania festiwalu, czyli codziennie od 20:30 do 24:00. Spektakl będzie trwał około 7 minut. Uwaga! Niewielki odsetek osób może doznawać ataków epilepsji na skutek oddziaływania pewnych efektów wizualnych, w tym takich jak migające światła czy kompozycje obrazów. Osoby cierpiące na epilepsję wchodzą na teren instalacji na własną odpowiedzialność.
 
Zakup biletu wiąże się z akceptacją regulaminu instalacji i regulaminu imprezy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółówym regulaminem instalacji dostępnym na stronie: https://www.tak.torun.pl/pobierz.php?id=319
 

Organizatorzy:
Toruńska Agenda Kulturalna

Pod Krzywą Wieżą 1

Toruń

87-100

Przejdź do wydarzenia

English:
buy a ticket

Go to the event

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

%d bloggers like this:
Shopping cart