Warsztat – Warsztaty z ozdabiania Pierników Izerskich 2019-07-18 15:00:00 Pracownia Piernikowa Isabell

Warsztat - Warsztaty z ozdabiania Pierników Izerskich
[xyz-ips snippet=”etykietki”]

 

Kup bilet

Początek: 2019-07-18 15:00:00 

Warsztaty z ozdabiania Pierników Izerskich.

Pracownię Piernikową Isabell stworzyła osoba o ogromnej pasji do artystycznych ozdób z piernika, a także miłośniczka i fascynatka Młodej Polski. Eksponaty z tego okresu tworzą niepowtarzalny klimat Pracowni, w których prezentowana jest stała wystawa ozdób z Izerskich Pierników, a także odbywają się warsztaty z ozdabiania pierników. Zajęcia odbywają się o pełnych godzinach w kameralnych, max 10 osobowych grupach.

Każdy, kto zdecyduje się na odwiedziny w pracowni piernikowej Isabell, wyjdzie z niezapomnianymi wrażeniami, bo to miejsce przepełnione historią, magią i pozytywną energią.

Warianty cenowe:
35,00 zł od osoby obejmuje:

45 min zajęć w trakcie których: przedstawiona zostanie historia i ciekawostki na temat piernika,  przedstawione i omówione obecnie używane przez Isabell przyprawy i miody w Piernikach Izerskich, piernikowa niespodzianka
 
Minimalny wiek uczestników: 6 lat ukończone

Kupno biletów jest równoznaczne z  zapoznaniem się z regulaminem Pracowni Piernikowej i zobowiązaniem przestrzegania go. Regulamin Pracowni dostępny na stronie www.pracowniapiernikowa.pl w zakładce: regulamin lub na miejscu w Pracowni Piernikowej.

Organizatorzy:
Pracownia Piernikowa Isabell Izabela Janiak

Rolnicza 2/1

Świeradów-Zdrój

59-850

Przejdź do wydarzenia

English:
buy a ticket

Go to the event

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

%d bloggers like this:
Shopping cart