Warsztat – Gaga w Zielonej Górze 2019-07-07 12:00:00 Hala Sportowa UZ

Warsztat - Gaga w Zielonej Górze
[xyz-ips snippet=”etykietki”]

 

Kup bilet

Początek: 2019-07-07 12:00:00 

Zapraszamy na II edycje wspaniałego Gagowego weekendu z Gosią Mielech w Zielonej Górze. Podczas weekendu proponujemy bogatą paletę zajęć: Gaga.people, Gaga.dancers, GoPiYoga oraz Repertuar DanceLab!
Warsztaty są przeznaczone dla osób bez wcześniejszego doświadczenia z tańcem i ruchem, a także dla profesjonalnych tancerzy i entuzjastów tańca.  
 
Grafik:
 
5 Lipca, piątek
 
19.00 – 20.00 Gaga.people
 
6 Lipca, sobota
 
10.00 – 11.00 Gaga.people
11.15 – 12.15 GoPiYoga
12.30 – 14.00 Repertuar DanceLab
14.15 – 15.30 Gaga.dancers
 
7 Lipca, niedziela
 
10.00 – 12.00 Gaga (Gaga.people + warsztat poświęcony głębszemu zrozumieniu wybranego zagadnienia z języka Gaga).
 
GAGA

Zajęcia “Gaga/people” otwarte są dla osób powyżej 16. roku życia, niezależnie od doświadczenia tanecznego czy ruchowego. Nauczyciel prowadzi uczestników poprzez serię wskazówek do ruchu, które są zaprojektowane jako ciągły proces. Zamiast powtarzać czyjś ruch, uczestnik aktywnie eksploruje zadania, odkrywając własne interpretacje informacji i wykonania ruchu. Zajęcia GaGa/people oferują twórczą strukturę, która pozwala nawiązać kontakt z własnym ciałem i wyobraźnią, wzmocnić świadomość ciała, poprawić elastyczność i pewność siebie, a także doświadczać przyjemności ruchu w przyjaznej, inkluzywnej atmosferze.

Gaga jest językiem ruchowym opracowanym na przestrzeni wielu lat przez Ohada Naharina i stosowanym w codziennym treningu i praktyce tanecznej Batsheva Dance Company (Tel Awiw). Język Gaga jest nieustannie rozwijany i pogłębiany, opiera się na przekonaniu, że ruch ma leczącą, dynamiczną i nieustannie zmieniającą się moc.

Gaga podnosi świadomość własnych fizycznych słabości, przebudza odrętwiałe obszary ciała, obnaża fizyczne zafiksowania i oferuje sposoby ich eliminacji. Praca ta wzmacnia instynktowny ruch i łączy ruch świadomy z nieświadomym, i pozwala na doświadczanie swobody i przyjemności w prosty sposób, w przyjemnej przestrzeni, w wygodnym ubraniu, przy muzyce, każdy w indywidualnym ruchu z innymi.
Wskazane jest ćwiczenie w wygodnym stroju sportowym, bycie przygotowanym do tańczenia boso lub w skarpetkach. Warto też wziąć butelkę wody i ręcznik, by skorzystać z nich po zajęciach.

Vinyasa Yoga

To dynamiczna praktyka ukierunkowana na harmonijny przepływ ruchu skoordynowanego z oddechem. Podczas zajęć, asany połączone są w energetyczne, płynne sekwencje, dzięki którym rozwiniemy siłę, elastyczność, wytrzymałość, balans oraz zwinność i koordynację. Zajęcia te budują wspaniałą siłę fizyczną, budzą świadomość ciała, a także otwierają serce, dzięki czemu uzyskamy stan głębokiego spokoju i kontaktu ze sobą.
Dla Gosi najważniejsze jest, aby nauczać innych na podstawie własnych doświadczeń, szczerze i prosto z serca. Jej zajęcia skupiają się na uważnym oddechu, są pełne kreatywnych wyzwań, śmiechu oraz wzajemnego szacunku. Gosia zachęca swoich uczniów, aby odważyli się opuścić swoją strefę komfortu, zachowując przy tym swoją indywidualność i niezależność podczas praktyki.

http://www.gopiyoga.net/

Repertuar DanceLab

Podczas warsztatu uczestnicy będą uczyć się wybranego fragmentu z repertuaru Gosi Mielech/DanceLab. Gosia ucząc będzie używała narzędzi gaga, które pomogą tancerzom pełniej wykorzystać ich potencjał, rozbudzając wyobraźnię i bawiąc się paletą możliwości fizycznych.

www.dancelab.eu

Bardzo proszę o przybycie wcześniej gdyż zajęcia rozpoczynają się punktualnie.
 
Ilość miejsc jest ograniczona, także prosimy o sprawne podejmowanie decyzji i zakup biletu online z wyprzedzeniem 🙂 

Cena i pakiety:
Promocyjna oferta tylko do 30 czerwca!!!
180 zł dla ścieżki Gaga/people
280 zł dla ścieżki Gaga/dancers

Od 1 lipca:
200 zł dla ścieżki Gaga/people
300 zł dla ścieżki Gaga/dancers

Więcej informacji o Gosi i o Gaga:

www.gosiamielech.com
www.dancelab.eu
www.gagapeople.com

Organizatorzy:
Jaggy Polski Raymond Wilson

os. Wł. Jagiełly 12/47

Poznań

60-694

Przejdź do wydarzenia

English:
buy a ticket

Go to the event

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

%d bloggers like this:
Shopping cart