Urodziny Miasta I VII Festiwal Twarogu

Początek: 26.05.2018 9:00

Koniec: 26.05.2018 24:00

Miejsce: Miasto i Gmina Międzybórz Międzybórz, Kolejowa 13

Wstęp: Darmowy

Burmistrz Miast i Gminy Międzybórz zaprasza na URODZINY MIASTA i VII FESTIWAL TWAROGU.
Tegoroczne święto Międzyborza (wzorem ubiegłorocznej imprezy) odbywać się będzie na terenie Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej i przyległego parku, a świętować będziemy wspólnie z zespołami TABU, CamaSutra i Jumper!!!

Oprócz koncertów czekają na Was liczne atrakcje towarzyszące:
O godz. 9:00 rozpoczynają się TURNIEJE – szachowy i tenisa stołowego.
Strefa rodzinna, kocykowo, JARMARK i LOTERIĘ FANTOWĄ otwieramy dla Was w południe, a pół godz. później na scenie oficjalne ROZPOCZĘCIE urodzin miasta. 
Nie zabraknie prezentacji artystycznych przygotowanych przez lokalne placówki oświaty oraz występy uczestników zająć M-GOK. 
Wszystkich fanów reggae zapraszamy pod scenę o godz. 16:00 gdzie wystąpi zespół TABU. Muzycy grali już wielokrotnie na największych festiwalach w Polsce i zagranicą tj. Przystanku Woodstock oraz Ostróda Reggae Festiwal.
Wieczorem fani muzyki dance zostaną porwani do tańca przez zespół CAMASUTRA oraz grupę JUMPER. W między czasie nastąpi losowanie głównych nagród w FINALE LOTERII.
O godz. 21:00 rozpocznie się zabawa z DJ’em.

Zapraszamy wszystkich do śledzenia naszych fanpage’ów Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Międzyborzu oraz Miasto i Gmina Międzybórz 🙂

Źródła informacji:

[button link=”https://facebook.com/events/183269985632370″ type=”big” newwindow=”yes”] Źródło 1[/button]


[button link=”http://cojestgrane24.wyborcza.pl/cjg24/Miedzyborz/1,45,574449,Miedzyborz—Urodziny-Miasta-I-VII-Festiwal-Twarog.html” type=”big” color=”orange” newwindow=”yes”] Źródło 2[/button]

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: