teatr – Zimowy pokaz magii i iluzji, Finalista Mam Talent – Bartosz Lewandowski 2020-12-08 18:00:00 Centrum Kultury w Sycowie

0

[xyz-ips snippet=”etykietki”]

[xyz-ips snippet=”zrodlo-2″]

Zimowy pokaz magii i iluzji, Finalista Mam Talent – Bartosz Lewandowski

teatr_widowisko

TEATR » tylko widowiska

Zapraszamy na zimowy pokaz magii i iluzji Finalisty programu Mam Talent – Bartosza Lewandowskiego ! Program przeznaczony dla rodzin z dziećmi!

Podczas widowiska widzowie przeniosą się w magiczną podróż, a niemożliwe na oczach całej publiczności stanie się możliwe! Głównym punktem programu będą triki z ptakami, którymi Bartosz Lewandowski podbił 11 edycję programu "Mam Talent"! Gołębie, papugi oraz niespotykane triki z akwarium i złotymi rybkami! To jedne z głównych atrakcji występów Bartosza, które zachwyciły tysiące widzów przed telewizorami w całym kraju! Jednak to nie koniec atrakcji jakie jeszcze na Was czekają! Nie zabraknie sporej dawki śmiechu, którą dostarczy kabaretowo-magiczna część widowiska. Przepowiednie, etiuda z latającym stolikiem, pojawiające i znikające  przedmioty, manipulacje oraz wiele innych trików! Główną atrakcją dla najmłodszych będzie pojawienie Świętego Mikołaja oraz magiczny pojedynek z postacią z bajki "Spider-Manem". To będzie pokaz czystej iluzji podczas, którego każdy widz znajdzie coś dla siebie, zarówno młodszy jak i starszy! Koniecznie zasiądź na widowni i zobacz prawdziwą magię! Ilość miejsc mocno ograniczona!

Regulamin imprezy:
1. Przy wypełnianiu formularza kupna należy podać imię i nazwisko osoby, do której będzie należał bilet.
2. Widownia zostanie usadzona w dniu występu na odpowiednie miejsca – zgodnie z panującymi wytycznymi na dzień przedstawienia. Osoby, które zakupiły bilety prosimy o wcześniejsze przybycie na salę widowiskową w celu zajęcia wyznaczonych miejsc. Drzwi otwarte 30 minut przed planowanym występem.
2. Podczas imprezy obowiązuje  noszenie maseczek i dezynfekcja rąk. (obowiązek samodzielnego wyposażenia się uczestnika w materiały ochrony osobistej)
3. Miejsca na widowni należy zajmować w bezpiecznej dla siebie i innych odległości.
4. Kupując bilet widz jednoznacznie oświadcza, że nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.
5. Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją ww. regulaminu, którego zapisów uczestnik jest zobowiązany przestrzegać.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Pokaz magii i iluzji – Bartosz Lewandowski

Obsada: Bartosz Lewandowski – Finalista Mam Talent 2018!

Magic Show to widowisko w nowoczesnym stylu przeznaczone dla całej rodziny! Podczas programu widzowie przeniosą się w magiczną podróż, a niemożliwe na oczach całej publiczności stanie się możliwe! Głównym punktem programu będą triki z ptakami, którymi Bartosz Lewandowski podbił 11 edycję programu “Mam Talent”! Gołębie, papugi, wśród nich także gigantyczna, egzotyczna papuga ara oraz niespotykane triki z akwarium i złotymi rybkami! To jedne z głównych atrakcji występów Bartosza, które zachwyciły tysiące widzów przed telewizorami w całym kraju! To jednak nie koniec atrakcji jakie na Was czekają! Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Centrum Kultury w Sycowie

Kościelna 16

[xyz-ips snippet=”zrodlo-1″]

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

Najlepsze imprezy w Polsce
Logo
%d bloggers like this:
Shopping cart