teatr – Wilk, Koza i Koźlęta 2019-07-27 12:00:00 Klub Relax

[xyz-ips snippet=”etykietki”]

[xyz-ips snippet=”zrodlo-2″]

Wilk, Koza i Koźlęta

teatr_dzieci

TEATR » tylko dla dzieci

Wilk, Koza i Koźlęta, spektakl na podstawie baśni Braci Grimm w humorystycznej wersji w której Wilk, stary bluesman, cierpi na przewlekły katar. Ta przykra dolegliwość sprawia, że nie potrafi wyczuć zdobyczy a co za tym idzie – jest pierońsko głodny. Los jednak jest dla niego łaskawy i Wilk przypadkiem znajduje zagrodę pełną malutkich, bialutkich, śliczniutkich i smaczniutkich kózek. Czy będzie z tego uczta o jakiej nawet nie marzył? A może małe kózki nie dadzą się tak łatwo nabrać Wilkowi? Pomysłowa scenografia, zabawne muppety, wartka akcja  i klimatyczne piosenki gwarantują wspaniały czas spędzony w teatrze.
Spektakl dla dzieci od 3 lat. Czas trwania 50 min. Przypominamy, że w trosce o Państwa komfort spóźnieni widzowie nie będą wpuszczani do teatru. Prosimy o punktualność.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Wilk, Koza i Koźlęta

Obsada: Wilk, Koza i Koźlęta

Wilk, Koza i Koźlęta, spektakl na podstawie baśni Braci Grimm w humorystycznej wersji w której Wilk, stary bluesman, cierpi na przewlekły katar. Ta przykra dolegliwość sprawia, że nie potrafi wyczuć zdobyczy a co za tym idzie – jest pierońsko głodny. Los jednak jest dla niego łaskawy i Wilk przypadkiem znajduje zagrodę pełną malutkich, bialutkich, śliczniutkich i smaczniutkich kózek. Czy będzie z tego uczta o jakiej nawet nie marzył? A może małe kózki nie dadzą się tak łatwo nabrać Wilkowi? Pomysłowa scenografia, zabawne muppety, wartka akcja i klimatyczne piosenki gwarantują wspaniały czas spędzony w teatrze Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Klub Relax

Szczakowska 35

[xyz-ips snippet=”zrodlo-1″]

 

Tags:

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

%d bloggers like this:
Shopping cart