teatr – Teatr 6.piętro – Joanna Liszowska, Jolanta Fraszyńska, Michał Żebrowski, Konrad Darocha 2021-03-25 20:30:00 Suwalski Ośrodek Kultury

0

[xyz-ips snippet=”etykietki”]

[xyz-ips snippet=”zrodlo-2″]

Teatr 6.piętro – Joanna Liszowska, Jolanta Fraszyńska, Michał Żebrowski, Konrad Darocha

teatr_komedia

TEATR » tylko komedia, humor

Spektakl Warszawskiego Teatru 6.piętro


FREDRO DLA DOROSŁYCH – MĘŻÓW I ŻON to inteligentna zabawa z teatralną tradycją. Opowiadana z żywiołowym humorem historia o zdradzających i zdradzanych: mężach, żonach i ich kochankach, z zaskakującą puentą i dużą dozą niepoprawności.

Rewelacyjna gra aktorska, błyskotliwa inscenizacja, zaskakująca interpretacja i przyjemność słuchania polszczyzny w najlepszym wydaniu. Zagrany od dnia premiery ponad 500 razy spektakl, jest wciąż oblegany przez widzów, a według rankingu tygodnika Wprost osiągnął status jednego z najchętniej oglądanych spektakli dramatycznych w Polsce. Dwukrotnie okrzyknięty "najlepszym" przez publiczność XV Festiwalu Oblicza Teatru (Najlepszy Spektakl oraz Najlepsza Aktorka Jolanta Fraszyńska).

Od października 2010 roku FREDRO DLA DOROSŁYCH – MĘŻÓW I ŻON widnieje w stałym repertuarze na deskach Teatru 6.piętro.

OBSADA:
Elwira – Jolanta Fraszyńska
Justysia – Joanna Liszowska
Alfred – Konrad Darocha
Wacław – Michał Żebrowski

Twórcy:
Reżyseria – Eugeniusz Korin
Scenografia – Paweł Dobrzycki
Kostiumy – Agnieszka Maciejak

Czas trwania spektaklu: 135 minut // 1 przerwa

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Fredro dla dorosłych – mężów i żon

Obsada: Joanna Liszowska, Jolanta Fraszyńska, Michał Żebrowski, Konrad Darocha

“Fredro Dla Dorosłych – Mężów i Żon” to inteligentna zabawa z teatralną tradycją. Opowiadana z żywiołowym humorem historia o zdradzających i zdradzanych: mężach, żonach i ich kochankach, z zaskakującą puentą i dużą dozą niepoprawności. Rewelacyjna gra aktorska, błyskotliwa inscenizacja, zaskakująca interpretacja i przyjemność słuchania polszczyzny w najlepszym wydaniu. Zagrany od dnia premiery ponad 300 razy spektakl, jest wciąż oblegany przez widzów, a według rankingu tygodnika Wprost osiągnął status jednego z najchętniej oglądanych spektakli dramatycznych w Polsce. Dwukrotnie okrzyknięty “najlepszym” przez publiczność XV Festiwalu Oblicza Teatru (Najlepszy Spektakl oraz Najlepsza Aktorka Jolanta Fraszyńska). Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Suwalski Ośrodek Kultury

ul. Jana Pawła II 5

Suwalski Ośrodek Kultury będzie zaspokajał różne zainteresowania i potrzeby kulturalne; począwszy od form tradycyjnych, przez te związane z multimediami, (sztuka video, koncerty z muzycznymi wizualizacjami, teatr odwołujący się do filmowego obrazu, kino offowe, czy instalacje multimedialne). Szczególną uwagą pragniemy darzyć prezentacje najwyższych osiągnięć w tych dziedzinach sztuki, które ze względu na niską wartość komercyjną wymagają specjalnego wsparcia.

[xyz-ips snippet=”zrodlo-1″]

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

Najlepsze imprezy w Polsce
Logo
%d bloggers like this:
Shopping cart