teatr – Teatr 6.piętro – Joanna Liszowska, Jolanta Fraszyńska, Michał Żebrowski, Konrad Darocha 2020-04-22 17:30:00 Centrum Sztuki Mościce

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Teatr 6.piętro – Joanna Liszowska, Jolanta Fraszyńska, Michał Żebrowski, Konrad Darocha

teatr_komedia

TEATR » tylko komedia, humor

Spektakl Warszawskiego Teatru 6.piętro


FREDRO DLA DOROSŁYCH – MĘŻÓW I ŻON to inteligentna zabawa z teatralną tradycją. Opowiadana z żywiołowym humorem historia o zdradzających i zdradzanych: mężach, żonach i ich kochankach, z zaskakującą puentą i dużą dozą niepoprawności.

Rewelacyjna gra aktorska, błyskotliwa inscenizacja, zaskakująca interpretacja i przyjemność słuchania polszczyzny w najlepszym wydaniu.
Zagrany od dnia premiery ponad 500 razy spektakl, jest wciąż oblegany przez widzów, a według rankingu tygodnika Wprost osiągnął status jednego z najchętniej oglądanych spektakli dramatycznych w Polsce. Dwukrotnie okrzyknięty "najlepszym" przez publiczność XV Festiwalu Oblicza Teatru (Najlepszy Spektakl oraz Najlepsza Aktorka Jolanta Fraszyńska).

Od października 2010 roku FREDRO DLA DOROSŁYCH – MĘŻÓW I ŻON widnieje w stałym repertuarze na deskach Teatru 6.piętro.

<

p style=”text-align:center;”>OBSADA:
Elwira – Jolanta Fraszyńska
Justysia – Joanna Liszowska
Alfred – Konrad Darocha
Wacław – Michał Żebrowski

Twórcy:

Reżyseria – Eugeniusz Korin
Scenografia – Paweł Dobrzycki
Kostiumy – Agnieszka Maciejak

Czas trwania spektaklu: 135 minut // 1 przerwa

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Fredro dla dorosłych – mężów i żon

Obsada: Joanna Liszowska, Jolanta Fraszyńska, Michał Żebrowski, Konrad Darocha

„Fredro Dla Dorosłych – Mężów i Żon” to inteligentna zabawa z teatralną tradycją. Opowiadana z żywiołowym humorem historia o zdradzających i zdradzanych: mężach, żonach i ich kochankach, z zaskakującą puentą i dużą dozą niepoprawności. Rewelacyjna gra aktorska, błyskotliwa inscenizacja, zaskakująca interpretacja i przyjemność słuchania polszczyzny w najlepszym wydaniu. Zagrany od dnia premiery ponad 300 razy spektakl, jest wciąż oblegany przez widzów, a według rankingu tygodnika Wprost osiągnął status jednego z najchętniej oglądanych spektakli dramatycznych w Polsce. Dwukrotnie okrzyknięty „najlepszym” przez publiczność XV Festiwalu Oblicza Teatru (Najlepszy Spektakl oraz Najlepsza Aktorka Jolanta Fraszyńska). Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Centrum Sztuki Mościce

ul. Traugutta 1

Centrum Sztuki Mościce jest samorządową instytucją kultury, której przedmiotem działania jest prowadzenie działalności kulturalnej. Mościckie Centrum Kultury w Tarnowie Mościcach powstało 28 sierpnia 2006 roku, kiedy to Sejmik Województwa Małopolskiego podjął uchwałę w sprawie utworzenia, na bazie Mościckiej Fundacji Kultury, wojewódzkiej instytucji kultury pod nazwą Mościckie Centrum Kultury w Tarnowie Mościcach.

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: