teatr – Spektakl Walentynkowy! – komedia pomyłek, pełna intryg i zwrotów akcji. 2020-02-08 17:00:00 Centrum Kultury

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Spektakl Walentynkowy! – komedia pomyłek, pełna intryg i zwrotów akcji.

teatr_komedia

TEATR » tylko komedia, humor

Znakomita komedia pomyłek, pełna intryg i zwrotów akcji, która na wesoło ukazuje rozterki każdego z nas. Sekret, spisek, zmowa, oszustwo, gierki, romans; jak się w tym wszystkim nie pogubić, skoro każdy ma coś do ukrycia? Wszyscy grają przemyślane przez siebie role. Uleczyć ich może tylko prawdziwa miłość, ale jak się połapać, kto jest kim, żeby odpowiednio ulokować uczucia? Doskonała komedia o mieszaniu ról damsko-męskich, o konieczności łączenia sił i o znajdywaniu radości w małych rzeczach. Niezrównany popis aktorski. Bezkonkurencyjna wartka fabuła osadzona w naszej rzeczywistości. Czy kobieta idealna istnieje? 

Kobieta idealna – to świat, w którym rządzą kobiety! Mężczyźni – zepchnięci do roli "kobiet" – usiłują odzyskać stracone pozycje. Czy im się uda?  W tej komedii – jak i w naszym świecie – wszystko stoi na głowie, z tego wynikają zabawne sytuację i komiczne sceny. Czy mężczyźni łatwo pogodzą się z nową z rolą …"poddanych"? Czy kobiety im na to pozwolą? Kto wygra w tym odwiecznym sporze? Inteligencja, piękno i wrażliwość – kobiet? Czy męska siła i przekonanie o swojej roli przywódczej? Znakomite role, zabawne sytuacje, intrygi, niespodziewane zwroty akcji i dużo mądrego, dobrego humoru… Zabawa dla wszystkich… A wszystko to dzięki znakomitym aktorom – znanym z wielu ról filmowych i teatralnych.

W spektaklu występują wymiennie:

Piotr Skarga/Krzysztof Majchrzak

Artur Dziurman/Michał Milowicz

Michał Pietrzak/Piotr Dąbrowski/Mikołaj Krawczyk

Adrianna Biedrzyńska/Dorota Stalińska/Magdalena Wójcik

Reżyseria: Stefan Fridman, Adrianna Bierdrzyńska

Scenariusz: Adrianna Biedrzyńska, Agnieszka Szygneda

Kostiumy i Scenografia: Małgorzata Tarasiewicz-Wosik

Muzyka: Mariusz Telicki

Producent: Leszek Kwiatkowski

Czas Trwania: 120 min z przerwą

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Kobieta Idealna

Obsada: Trojanowska, Lewińska, Potocka

Greta i Albert, małżeństwo aktorów wiedzie szalone życie walcząc o swoje miejsce na scenie i w związku. Czy należy się godzić z upływającym czasem? Każde z nich radzi sobie z tym na swój sposób. Greta stawia czoła przyszłości za pomocą zabiegów chirurgii estetycznej powoli tracąc rysy twarzy, natomiast Albert biernie się jej poddaje… do czasu. Przyszłość… Co przyniesie kolejny dzień? I jak nie dać się zepchnąć ze sceny, nie tylko tej zwanej życiem? Pewnego dnia w życiu małżeńskiego duetu pojawia się dwóch braci. Modest jest lekarzem medycyny estetycznej oferującym Grecie wieczną młodość, a może i miłość? Jego starszy brat, Gerard to mecenas, który reprezentuje tylko bogatych i wpływowych klientów. Który z nich skrywa tajemnicę? A gdyby pewnego dnia Twoja ciotka umarła i zapisała Ci w spadku siedemdziesiąt milionów dolarów? Mecenas Gerard musi skontaktować się z Gretą, żeby przekazać jej spadek. Od tej chwili gra idzie o najwyższą stawkę. Albert przypadkowo odbiera telefon od mecenasa i wymyśla plan akcji , żeby jako Greta przejąć spadek. Nie spodziewa się, że mecenas już dokładnie wszystko zaplanował aby wyłudzić majątek. Kto ostatecznie wpadnie w czyją pułapkę i kto okaże się mistrzem blefu? Czy na pewno wszystko jest takie, jak nam się wydaje? Znakomita komedia pomyłek, pełna intryg i zwrotów akcji, która na wesoło ukazuje rozterki każdego z nas. Sekret, spisek, zmowa, oszustwo, gierki, romans; jak się w tym wszystkim nie pogubić, skoro każdy ma coś do ukrycia? Wszyscy grają przemyślane przez siebie role. Uleczyć ich może tylko prawdziwa miłość, ale jak się połapać, kto jest kim, żeby odpowiednio ulokować uczucia? Doskonała komedia o mieszaniu ról damsko-męskich, o konieczności łączenia sił i o znajdywaniu radości w małych rzeczach. Niezrównany popis aktorski. Bezkonkurencyjna wartka fabuła osadzona w naszej rzeczywistości. Czy kobieta idealna istnieje? Świetna komedia, ale chyba zbyt optymistyczna. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Centrum Kultury

Sadowa 12

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: