teatr – Spektakl w reż. H. Adamka pt:" Śmiech wzbroniony" 2020-03-14 16:30:00 Wojewódzki Dom Kultury

0

[xyz-ips snippet=”etykietki”]

[xyz-ips snippet=”zrodlo-2″]

Spektakl w reż. H. Adamka pt:" Śmiech wzbroniony"

teatr_komedia

TEATR » tylko komedia, humor

Pewien Piotr –  przedstawiciel handlowy w średnim wieku ze sporym stażem małżeńskim na koncie, by nie być gorszy niż koledzy, którzy mają… postanawia i on… mieć kochankę! Kasia – młoda i ładna pani pedagog daje się  uwieść. Dlaczego? Oto jest pytanie!  Kiedy jednak kobieta podejmuje pracę jako psycholog w poradni małżeńskiej, a  przy tym uświadamia sobie jak wygląda jej status kochanki skąpego i nudnego mężczyzny, zrywa z nim, co okazuje się być nie na rękę… Joannie – pięknej, pewnej siebie żonie Piotra! Dlaczego? Rozwiązanie tej zagadki znajdziecie Państwo na deskach sceny Teatru BO TAK. Intryga miłosna w zabawnym wydaniu nie tylko śmieszy, ale i stawia pytania, na które widz sam musi sobie odpowiedzieć. O tym jak niebezpiecznie wikłać się w romanse na boku, przekonacie się… zrywając ze śmiechu boki podczas spektaklu "Śmiech wzbroniony" Miro Gavrana w reżyserii Henryka Adamka. Obsada: Joanna Baran-Marczydło, Marek Kępiński i  Mariola Łabno-Flaumenhaft. Scenografia: Małgorzata Woźniak, Kostiumy: Milena Tejkowska, Muzyka: Kuba Szturm. Czas trwania: 85 min . Wstęp od 16 roku życia. 

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Śmiech Wzbroniony – Teatr Bo Tak

Obsada: Teatr Bo Tak

Pewien Piotr – przedstawiciel handlowy w średnim wieku ze sporym stażem małżeńskim na koncie, by nie być gorszy niż koledzy, którzy mają… postanawia i on… mieć kochankę! Kasia – młoda i ładna pani pedagog daje się uwieść. Dlaczego? Oto jest pytanie! Kiedy jednak kobieta podejmuje pracę jako psycholog w poradni małżeńskiej, a przy tym uświadamia sobie jak wygląda jej status kochanki skąpego i nudnego mężczyzny, zrywa z nim, co okazuje się być nie na rękę… Joannie – pięknej, pewnej siebie żonie Piotra! Dlaczego? Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Wojewódzki Dom Kultury

ul. Stefana Okrzei 7

Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie jest jedną z najdłużej istniejących w regionie instytucji kultury, która prowadzi swoją działalność od ponad sześćdziesięciu lat. Tu rozpoczynały swą działalność renomowane dziś instytucje artystyczne, związki twórcze i stowarzyszenia kulturalne, tutaj rodziły się pomysły wielu imprez i działań zarówno lokalnych jak i tych wykraczających poza granice miasta, województwa, a także kraju, które do dziś wpływają na wizerunek kulturalny Rzeszowa i naszego województwa.

[xyz-ips snippet=”zrodlo-1″]

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

Najlepsze imprezy w Polsce
Logo
%d bloggers like this:
Shopping cart