teatr – Spektakl muzyczny 2019-12-14 19:00:00 Teatr OK na scenie teatru Oratorium

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Spektakl muzyczny

Zwycięzca  Festiwalu w Berlinie. Wyjątkowy spektakl na podstawie opowiadania Iwana Turgieniewa pt. "Żywe relikwie". Żanna Gierasimowa w swojej adaptacji stworzyła magiczną teatralno-muzyczną opowieść o losie niezwykłej dziewczyny – Łukierii "tanecznicy, pieśniarki, śmieszki… najładniejszej dziewczyny na wsi". Dziewczyny, która – jak jaskółka – póki żyje, nie dotyka ziemi, choć paradoksalnie nie może oderwać się od swojego cierpienia (niezwykła kreacja Brygidy Turowskiej)."

Spektakl przenosi widza do cudownego świata niczym z obrazów XIX-wiecznych rosyjskich malarzy, w którym przeplatają się elementy pogańskich i chrześcijańskich obrządków, wypełnionego przepięknymi starosłowiańskimi pieśniami, nawet z XII wieku (śpiew na żywo – Anna Pak). Niezapomniane przedstawienie dla wrażliwych oczu, uszu i serc.

Spektakl jest wystawiany w języku polskim.
Reżyseria: Żanna Gierasimowa
Muzyka: Roksana Vikaluk
Obsada: Brygida Turowska, Anna Pak

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Jaskółka

Obsada: Teatr OK

Spektakl muzyczny według opowiadania Iwana Turgieniewa „Żywe relikwie”. To jest mistyczne, niezwykle malownicze widowisko ukazuje świat pełen symboli, przejmującej muzyki i pięknych starosłowiańskich pieśni, zaczynając od XII stulecia. Spektakl przenosi widza do cudownego świata niczym z obrazów XIX-wiecznych rosyjskich malarzy, w którym przeplatają się elementy pogańskich i chrześcijańskich obrządków. Niezapomniane przedstawienie dla wrażliwych oczu, uszu i serc”. Pierwsza nagroda Berlińskiego Festiwalu Świat Rosyjskiego Teatru. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Teatr OK na scenie teatru Oratorium

ul. Kawęczyńska 53

Teatr OK na scenie teatru Oratorium

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: