teatr – Rewelacyjna komedia w gwiazdorskiej obsadzie 2020-05-11 19:00:00 Filharmonia Opolska

[xyz-ips snippet=”etykietki”]

[xyz-ips snippet=”zrodlo-2″]

Rewelacyjna komedia w gwiazdorskiej obsadzie

teatr_komedia

TEATR » tylko komedia, humor

Oburza was nieco większa różnica wieku w związkach? Śmieszą Panie i Panowie zauroczeni młodszymi partnerkami w myśl zasadzie: mnie by się to nie przydarzyło? Jeśli tak – to sztuka rozbawi Was do łez i pokaże, że teoria w życiu bardzo różni się od praktyki.

"Lekko nie będzie" autorstwa Jean-Claude Islert’a to niezwykle zabawa komedia o miłości, pozorach, szukaniu szczęścia na przekór konwenansom, tolerancji dla własnych wyborów i hipokryzji w ocenianiu innych. Stateczny wykładowca Eudardo ( Tomasz Sapryk ) romansujący ze sprytną studentką Sarah ( Katarzyna Grabowska ), jego była żona Marion ( Lucyna Malec ) zakochana w młodym partnerze i ich córka Julie ( Julia Rosnowska ) mająca nowego troszkę starszego narzeczonego Merco wąsatego artystę, lekko, bez grosza przy duszy ( Kacper Kuszewski ) zapoczątkują lawinę omyłek i absurdu, komplikacji i rozwiązań, które nie wpadłyby Wam do głowy, bo kiedy wszystko zawodzi można zawsze zrzucić winę na hydraulika – imigranta ze wschodu.

Przygotujcie się na wyjątkowo zabawny wieczór, a jeśli nie lubicie się śmiać, to możemy wam obiecać, że … Lekko nie będzie !

Obsada: Lucyna Malec/Andżelika Piechowiak, Tomasz Sapryk/Jan Jankowski, Kacper Kuszewski, Julia Rosnowska, Katarzyna Grabowska

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Lekko nie będzie

Obsada: Jan Jankowski, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski, Julia Rosnowska i inni…

Oburza was nieco większa różnica wieku w związkach? Śmieszą panie I panowie zauroczeni młodszymi partnerami w myśl zasady: mnie by się to nie przydarzyło? Jeśli tak – ta sztuka rozbawi was do łez I pokaże, że teoria w życiu bardzo różni się od praktyki. “Lekko nie będzie” autorstwa Jean-Claude Islert’a to niezwykle zabawna francuska komedia o miłości, pozorach, szukaniu szczęścia na przekór konwenansom, tolerancji dla własnych wybryków I hipokryzji w ocenianiu innych. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Filharmonia Opolska

ul. Krakowska 24

Do atutów Filharmonii Opolskiej możemy zaliczyć:
– wspaniały nowoczesny obiekt usytuowany w samym centrum miasta
– długoletnie doświadczenie w profesjonalnym świadczeniu tego rodzaju usług ? organizowaniu koncertów i wydarzeń artystycznych, udostępniając przy tym swoje podwoje wymagającym i renomowanym podmiotom ? m.in. fundacjom, stowarzyszeniom, wyższym uczelniom oraz prywatnym przedsiębiorcom.

[xyz-ips snippet=”zrodlo-1″]

 

teatr – Rewelacyjna komedia w gwiazdorskiej obsadzie 2020-05-11 19:00:00 Filharmonia Opolska
teatr – Rewelacyjna komedia w gwiazdorskiej obsadzie 2020-05-11 19:00:00 Filharmonia Opolska
We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

Najlepsze imprezy w Polsce
Logo
%d bloggers like this:
Shopping cart