teatr – Podskoki i Wykręty 2019-11-22 17:30:00 Teatr Nowy Proxima

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Podskoki i Wykręty

Siedem krajów, setki dzieci i jedno pytanie – jak będzie wyglądał świat za 50 lat? Czy świat opanują roboty? Czy dzieci będą umiały latać? Co się stanie z wszystkimi śmieciami? Jakie będą nowe wynalazki? Szukając odpowiedzi na to pytanie dzieci rysowały komiksy, pisały opowiadania, nagrywały słuchowiska i robiły teatr cieni. A stworzone w ten sposób historie stały się podstawą scenariusza spektaklu, stworzonego przez twórców z Norwegii, Hiszpanii, Niemiec, Danii, Austrii, Anglii i Polski. Spektaklu wypełnionego muzyką na żywo, klaunadą, pięknymi cieniowymi obrazami i bardzo niezwykłymi opowieściami.

Zapraszamy na wyprawę w przyszłość!

Reżyseria: Alex Byrne (NIE, Anglia)
Scenografia: Marie Rosendahl Chemnitz (Dania)
Muzyka: Gregory Hall (Anglia)
Lalki: Agnieszka Polańska (TFK, Polska)
Obsada: Nora Winkler (Austria), Unai Lopez de Armentia (Hiszpania), Helga Rosenfeldt-Olsen (Dania), Hilde Stensland (Norwegia), Michael Schramm (Niemcy), Dagmara Żabska (Polska)

NIE – New International Encounter (GB) | Odsherred Teater (DK) | Theater Mummpitz (DE) | Nordland Teater (NO) | Teatr Figur (PL) | TaO – Theater am Ortweinplatz (AT) | Sala Baratza Aretoa (ES)

Projekt został dofinansowany z środków programu Kreatywna Europa

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

I will be eveything

Obsada: Nora Winkler, Unai Lopez de Armentia, Helga Rosenfeldt-Olsen, Hilde Stensland, Michael Schramm

Siedem krajów, setki dzieci i jedno pytanie – jak będzie wyglądał świat za 50 lat? Czy świat opanują roboty? Czy dzieci będą umiały latać? Co się stanie z wszystkimi śmieciami? Jakie będą nowe wynalazki? Szukając odpowiedzi na to pytanie dzieci rysowały komiksy, pisały opowiadania, nagrywały słuchowiska i robiły teatr cieni. A stworzone w ten sposób historie stały się podstawą scenariusza spektaklu, stworzonego przez twórców z Norwegii, Hiszpanii, Niemiec, Danii, Austrii, Anglii i Polski. Spektaklu wypełnionego muzyką na żywo, klaunadą, pięknymi cieniowymi obrazami i bardzo niezwykłymi opowieściami. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Teatr Nowy Proxima

Krakowska 41

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: