teatr – OBSADA WKRÓTCE! 2020-03-05 19:00:00 Dolnobrzeski Ośrodek Kultury

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

OBSADA WKRÓTCE!

teatr_komedia

TEATR » tylko komedia, humor

"ZDRADZIŁEŚ MNIE, KOTKU!" to sztuka o klasycznej męskiej zdradzie. A skoro zdrada, to i zemsta. Żona burmistrza, który jest zadufanym w sobie bufonem, mści się na nim i obmyśla karkołomną sztuczkę, w wyniku której niewierny mąż traci stanowisko burmistrza, a przy tej okazji karierę robią przypadkowo spotkani na ulicy żebracy. W trakcie akcji mnóstwo zabawnych scen, nieporozumień, nieco aluzji do naszej skomplikowanej rzeczywistości, a także sporo zwariowanych dialogów i kilka sympatycznych piosenek. W sztuce niebagatelną rolę odgrywa także papuga, która jest świadkiem zdrady i powtarza słowa, które usłyszała, gdy kochanka burmistrza przebywała w jego domu. Zresztą wystarczy przyjść, aby się o wszystkim osobiście przekonać i odetchnąć z ulgą na myśl, że to tylko fikcja, bo przecież mężczyźni nigdy nie zdradzają, kobiety nigdy się nie mszczą, a papugi nigdy niczego nie powtarzają. Dobrej zabawy!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Zdradziłeś mnie… kotku !

Obsada: Kuklińska, Lewińska, Kordek, Pietrzak, Kalus, Gaińska, Kostańciak, Zaborski, Ross, Gnatowski

To sztuka o klasycznej męskiej zdradzie. A skoro zdrada, to i zemsta. Mnóstwo zabawnych scen, nieporozumień, nieco aluzji do naszej rzeczywistości, a także sporo zwariowanych dialogów i kilka sympatycznych piosenek. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Dolnobrzeski Ośrodek Kultury

ul. Kolejowa 29

Dolnobrzeski Ośrodek Kultury w Brzegu Dolnym jest samorządową instytucją kultury posiadająca osobowość prawną. Realizuje zadania w dziedzinie wychowania, edukacji i upowszechniania kultury i sztuki zarówno profesjonalnej jak i amatorskiej. Nasza działalność to praca z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi mieszkańcami miasta i gminy. Opracowujemy programy artystyczne z udziałem sekcji artystycznych działających w DOK. Celem naszej pracy jest animacja społeczno-kulturalna, edukacja kulturalna, promocja zjawisk artystycznych i kulturowych.

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: