teatr – OBSADA: Kuklińska, Maciejewski, Gnatowski, Pietrzak 2020-02-15 18:00:00 Sala Widowiskowa MOK

0

[xyz-ips snippet=”etykietki”]

[xyz-ips snippet=”zrodlo-2″]

OBSADA: Kuklińska, Maciejewski, Gnatowski, Pietrzak

teatr_komedia

TEATR » tylko komedia, humor

"ZDRADZIŁEŚ MNIE, KOTKU!" to sztuka o klasycznej męskiej zdradzie. A skoro zdrada, to i zemsta. Żona burmistrza, który jest zadufanym w sobie bufonem, mści się na nim i obmyśla karkołomną sztuczkę, w wyniku której niewierny mąż traci stanowisko burmistrza, a przy tej okazji karierę robią przypadkowo spotkani na ulicy żebracy. W trakcie akcji mnóstwo zabawnych scen, nieporozumień, nieco aluzji do naszej skomplikowanej rzeczywistości, a także sporo zwariowanych dialogów i kilka sympatycznych piosenek. W sztuce niebagatelną rolę odgrywa także papuga, która jest świadkiem zdrady i powtarza słowa, które usłyszała, gdy kochanka burmistrza przebywała w jego domu.

Zresztą wystarczy przyjść, aby się o wszystkim osobiście przekonać i odetchnąć z ulgą na myśl, że to tylko fikcja, bo przecież mężczyźni nigdy nie zdradzają, kobiety nigdy się nie mszczą, a papugi nigdy niczego nie powtarzają. Dobrej zabawy!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Zdradziłeś mnie… kotku !

Obsada: Kuklińska, Lewińska, Kordek, Pietrzak, Kalus, Gaińska, Kostańciak, Zaborski, Ross, Gnatowski

To sztuka o klasycznej męskiej zdradzie. A skoro zdrada, to i zemsta. Mnóstwo zabawnych scen, nieporozumień, nieco aluzji do naszej rzeczywistości, a także sporo zwariowanych dialogów i kilka sympatycznych piosenek. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Sala Widowiskowa MOK

ul. Fr. Nullo 29

Zadaniem statutowym MOK Olkusz jest upowszechnianie kultury, zaspokajanie i rozwijanie potrzeb kulturalnych mieszkańców naszego miasta i gminy, a także pobudzanie ich aktywności społecznej i kulturalnej.

[xyz-ips snippet=”zrodlo-1″]

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

Najlepsze imprezy w Polsce
Logo
%d bloggers like this:
Shopping cart