teatr – Najnowsza komedia Teatru Capitol w 9-osobowej Obadzie !!! 2020-03-30 20:30:00 Teatr Capitol

[xyz-ips snippet=”etykietki”]

[xyz-ips snippet=”zrodlo-2″]

Najnowsza komedia Teatru Capitol w 9-osobowej Obadzie !!!

teatr_komedia

TEATR » tylko komedia, humor

"O co biega?" to jedna z najzabawniejszych światowych fars autorstwa Philipa Kinga. Pełna zaskakujących zwrotów akcji historia, z minuty na minutę, choć wydaje się to już niemożliwe, staje się jeszcze śmieszniejsza. Do samego końca nie wiadomo, kto jeszcze pojawi się nagle w drzwiach lub niespodziewanie wyskoczy z szafy! Spokojne angielskie miasteczko. Dom pastora Lionela Toopa oraz jego pięknej i wyzwolonej żony, byłej aktorki, Penelopy Toop, budzącej zgorszenie wśród nobliwych mieszkańców. Niechęć do niej przejawia zwłaszcza jedna wścibska, stara panna Skillon, skrycie podkochująca się w przystojnym duchownym. Gdy podczas nieobecności pastora, jego żonę odwiedza niezapowiedziany gość – kolega sprzed lat, z czasów teatralnych, rozpoczyna się lawina nieoczekiwanych zdarzeń.

Niewinne plany na wieczór, znudzonej małomiasteczkowym życiem Penelopy z dawno niewidzianym znajomym, zamieniają się w niekończący się zabawę w chowanego, przebieranki i zgadywankę kto jest kim. W jeden dzień plebania zamienia się w istną wieżę Babel. Zgorszony biskup, zdezorientowany duchowny, jeniec wojenny, żołnierz na przepustce i aktor w jednym, spita do nieprzytomności miejscowa bigotka, rozebrany do rosołu pastor, nieokrzesana służąca, sierżant na służbie oraz robiąca dobrą minę do złej gry, bezradna żona pastora – oto uczestnicy tego galimatiasu! Kto jest kim? O co podejrzewają się nawzajem? Kto kogo pobił i jaką tajemnicę skrywa każdy z nich? Zapraszamy na maraton śmiechu i wiszącą w powietrzu aferę obyczajową z koloratką w roli głównej.

OBSADA:
Anna Czartoryska – Niemczycka,
Maciej Damięcki,
Olga Bończyk,
Michał Rolnicki,
Delfina Wilkońska,
Marek Kaliszuk,
Tomasz Gęsikowski,
Piotr Miazga,
Wojciech Majchrzak.

Reżyseria Marcin Sławiński
Przekład Bożena Sławińska
Kostiumy Tomasz Jacyków
Scenografia Joanna Pielat
Opracowanie muzyczne Agnieszka Putkiewicz
Garnitury do spektaklu zapewnił Partner Teatru Capitol firma Giacomo Conti.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

O co biega?

Obsada: Rolnicki, Czartoryska, Bończyk, Ptasińska, Kaliszuk, Troński, Szałajko, Damięcki, Majchrzak

“O co biega?” to jedna z najzabawniejszych światowych fars autorstwa Philipa Kinga. Pełna zaskakujących zwrotów akcji historia, z minuty na minutę, choć wydaje się to już niemożliwe, staje się jeszcze śmieszniejsza. Do samego końca nie wiadomo, kto jeszcze pojawi się nagle w drzwiach lub niespodziewanie wyskoczy z szafy! Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Teatr Capitol

ul. Marszałka J. Piłsudskiego 67

[xyz-ips snippet=”zrodlo-1″]

 

teatr – Najnowsza komedia Teatru Capitol w 9-osobowej Obadzie !!! 2020-03-30 20:30:00 Teatr Capitol
teatr – Najnowsza komedia Teatru Capitol w 9-osobowej Obadzie !!! 2020-03-30 20:30:00 Teatr Capitol
We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

Najlepsze imprezy w Polsce
Logo
%d bloggers like this:
Shopping cart