teatr – muzyczny spektakl familijny na dzień dziecka z udziałem artystów scen lubelskich 2021-05-30 16:00:00 Centrum Kongresowe UP

[xyz-ips snippet=”etykietki”]

[xyz-ips snippet=”zrodlo-2″]

muzyczny spektakl familijny na dzień dziecka z udziałem artystów scen lubelskich

teatr_dzieci

TEATR » tylko dla dzieci

Bajka JAŚ I MAŁGOSIA to klasyczna, dowcipna opowieść "z morałem", popisową grą aktorów, wesołymi piosenkami, tańcami, wspaniałą scenografią oraz kostiumami.  Jak zakończy się historia Jasia i Małgosi, którzy w ciemnym lesie odkrywają chatkę z piernika. Czy chatka skrywa jakiś sekret, a Czarownica okaże się zupełnie kimś innym niż wszyscy przypuszczają? O tym opowiemy w spektaklu, odkrywając tajemnicę Czarownicy i piernikowej chatki.

W obsadzie ulubieni artyści lubelskich scen oraz roztańczony zespół baletowy!

Spektakl przeznaczony dla dzieci w każdym wieku i ich rodziców którzy chcieliby na chwilę powrócić do czasów swojego dzieciństwa i znów poczuć się dziećmi. Wspaniała, wesoła zabawa dla wszystkich z okazji dnia dziecka!

Czas trwania: 70 minut, bez przerwy

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Jaś i Małgosia – muzyczna bajka familijna

Obsada: Artystów scen lubelskich

Bajka JAŚ I MAŁGOSIA to klasyczna, dowcipna opowieść “z morałem”, popisową grą aktorów, wesołymi piosenkami, tańcami, wspaniałą scenografią oraz kostiumami. Jak zakończy się historia Jasia i Małgosi, którzy w ciemnym lesie odkrywają chatkę z piernika. Czy chatka skrywa jakiś sekret, a Czarownica okaże się zupełnie kimś innym niż wszyscy przypuszczają? O tym opowiemy w spektaklu, odkrywając tajemnicę Czarownicy i piernikowej chatki. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Centrum Kongresowe UP

ul. Akademicka 15

Centrum Kongresowe przy ul. Akademickiej 15 jest najnowszą inwestycją Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Miastu przybył obiekt, jakiego do tej pory w Lublinie nie było. W Centrum prowadzone są różne formy działalności: dydaktyczna (wykłady, egzaminy), konferencyjno-kongresowe (konferencje, prelekcje, odczyty itp.), kulturalno-artystyczne (występy zespołów folklorystycznych, koncerty muzyczne, występy zespołów aktorsko-kabaretowych), organizowanie imprez okolicznościowych.

[xyz-ips snippet=”zrodlo-1″]

 

Tags:

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

%d bloggers like this:
Shopping cart