teatr – Mistrzowska farsa Robina Hawdona pełna znakomitych kreacji. 2021-03-27 16:00:00 Dom Kultury

0

[xyz-ips snippet=”etykietki”]

[xyz-ips snippet=”zrodlo-2″]

Mistrzowska farsa Robina Hawdona pełna znakomitych kreacji.

teatr_komedia

TEATR » tylko komedia, humor

Weekend z R. "A Surfeit of Lovers". Mistrzowska farsa Robina Hawdona pełna znakomitych kreacji.
Londyn. Lata dwudzieste. Clarise i Roger to małżeństwo szczęśliwe, spełnione, odnoszące sukcesy na każdej płaszczyźnie. Rozumieją się bez słów, nie widzą świata poza sobą. Lecz to tylko pozory.  Przepełnieni są miłością, ale czy tylko do siebie? Okazuje się że "ta" miłość może być ogromnym problemem. Gdy nagle wyjazd służbowy Rogera zostaje odwołany, kompletnie psuje to szyki jego żonie. Mąż w domu to nie lada wyzwanie dla Clarise, która miała zaplanowany  ten czas w najdrobniejszych szczegółach. Cała sytuacja wywołuje szereg nieporozumień i komplikacji przez co akcja nabiera zawrotnego tempa.  Teraz Clarise musi wykazać się niebagatelną wyobraźnią i pomysłowością, żeby utrzymać swoją tajemnicę przed mężem do końca.
"Weekend z R." to komedia wielu zwrotów akcji, intryg i sekretów. Komizm sytuacyjny spektaklu gwarantuje dwie godziny świetnego humoru i rewelacyjnej zabawy. 

Reżyseria: Wojciech Błach 
Przekład: Elżbieta Woźniak
 
Obsada (zamiennie): 
CLARICE: Monika Dryl / Joanna Orleańska 
DAISIE: Aneta Zając / Aleksandra Zienkiewicz 
ROGER: Kazimierz Mazur / Rafał Kwietniewski / Łukasz Konopka 
ROBERT: Wojciech Błach / Łukasz Płoszajski / Paweł Orleański 
BOB: Robert Wabich / Jakub Wieczorek 
RODNEY: Paweł Koślik / Sebastian Stankiewicz / Kazimierz Mazur

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Weekend z R. – “A Surfeit of Lovers”

Obsada: Dryl, Orleańska, Kwietniewski, Mazur, Błach, Płoszajski, Zając, Zenkiewicz, Stankiewicz, Koślik, Wabich, Wieczorek

Mistrzowska farsa Robina Hawdona pełna znakomitych kreacji. Londyn. Lata dwudzieste. Clarise i Roger to małżeństwo szczęśliwe, spełnione, odnoszące sukcesy na każdej płaszczyźnie. Rozumieją się bez słów, nie widzą świata poza sobą. Lecz to tylko pozory. Przepełnieni są miłością, ale czy tylko do siebie? Okazuje się że “ta” miłość może być ogromnym problemem. Gdy nagle wyjazd służbowy Rogera zostaje odwołany, kompletnie psuje to szyki jego żonie. Mąż w domu to nie lada wyzwanie dla Clarise, która miała zaplanowany ten czas w najdrobniejszych szczegółach. Cała sytuacja wywołuje szereg nieporozumień i komplikacji przez co akcja nabiera zawrotnego tempa. Teraz Clarise musi wykazać się niebagatelną wyobraźnią i pomysłowością, żeby utrzymać swoją tajemnicę przed mężem do końca. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Dom Kultury

ul. Żwirki i Wigury 2a

Imprezy kameralne mają stałe już grono odbiorców. Dużą popularnością cieszą się spotkania w Klubie Obieżyświatów, wernisaże wystaw malarskich, fotograficznych i wszelkiej twórczości plastycznej, koncerty muzyczne, spotkania poetyckie, spotkania okolicznościowe.
Ofertę tę dopełniają imprezy estradowe, kabarety, spektakle teatralne, operetki, recitale, koncerty. Organizujemy wyjazdy na spektakle, koncerty, wystawy do teatrów, czy muzeów. Dodatkowe propozycje oferuje Kino Domu Kultury, a w nim można zobaczyć: nowości filmowe, kino lektur, kino bajka i kino powtórkowe.

Dom Kultury jest również organizatorem imprez ponadlokalnych: Międzynarodowego Festiwalu “Folklorystyczne Dni Przyjaźni”, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego “Złote Pantofelki”, Ogólnopolskiego konkursu “Szukam słowa”, Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Religijnej “Psallite Deo”, czy Wojewódzkiego Turnieju Interpretacji Bajki i Baśni.

W ofercie naszej uwzględniamy przedsięwzięcia integrujące społeczność lokalną poprzez organizację imprez masowych i plenerowych. Takimi, które zdobyły sobie już stałe miejsce w kalendarzu kulturalnym miasta są: koncert Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Koncert Kolęd i Pastorałek, Festyn Majowy, Święto Miasta, Dni Kęt, koncerty z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka, Pożegnanie lata.

Ponadto zapraszamy do przejrzenia naszej strony www, na której omawiamy szerzej wszystkie swoje propozycje oraz prezentujemy fotoreportaże z poszczególnych imprez.

[xyz-ips snippet=”zrodlo-1″]

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

Najlepsze imprezy w Polsce
Logo
%d bloggers like this:
Shopping cart