teatr – Marta Sroka, Beata Zarembianka, Aleksander Janiszewski, Kornel Pieńko oraz Piotr Rybak 2019-11-16 18:45:00 Wydział Muzyki

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Marta Sroka, Beata Zarembianka, Aleksander Janiszewski, Kornel Pieńko oraz Piotr Rybak

teatr_komedia

TEATR » tylko komedia, humor

"Historie łóżkowe", to jedna z najlepszych komedii kanadyjskiego autora Norma Fostera, w której przedstawia on zabawne, ale też wzruszające losy mieszkańców pewnego miasteczka gdzieś… Cokolwiek by nie powiedzieć o parze uprawiającej miłość na antenie radia, podstarzałej gwieździe rocka i jego fance, włamywaczach, szefie klubu go – go, striptizerce z ręką na temblaku, to i tak wszyscy wylądują w łóżku… ewentualnie tuż obok. "Historie łóżkowe", to spektakl, w którym bohaterowie, czasami zabawnie nieporadni, tak jak i my wszyscy poszukują miłości, akceptacji i bliskości drugiego człowieka.

Reżyserem sztuki jest Marcin Sławiński, autor blisko 100 inscenizacji w kilkudziesięciu polskich teatrach. W przeszłości szef artystyczny warszawskiego Teatru Kwadrat oraz łódzkiego Teatru Powszechnego.

W spektaklu występują: Marta Sroka, Beata Zarembianka, Aleksander Janiszewski, Kornel Pieńko oraz Piotr Rybak. Tłumaczenie Mirosław Połatyński, scenografia i kostiumy Barbara Guzik, muzyka Jarek Babula. Produkcja – Ave Teatr 2019.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Historie łóżkowe – Ave Teatr

Obsada: Marta Sroka, Beata Zarembianka, Aleksander Janiszewski, Kornel Pieńko oraz Piotr Rybak

„Historie łóżkowe”, to jedna z najlepszych komedii kanadyjskiego autora Norma Fostera, w której przedstawia on zabawne, ale też wzruszające losy mieszkańców pewnego miasteczka gdzieś… Cokolwiek by nie powiedzieć o parze uprawiającej miłość na antenie radia, podstarzałej gwieździe rocka i jego fance, włamywaczach, szefie klubu go – go, striptiserce z ręką na temblaku – to i tak wszyscy wylądują w łóżku… ewentualnie tuż obok. „Historie łóżkowe”, to spektakl, w którym bohaterowie, czasami zabawnie nieporadni, tak jak my wszyscy poszukują miłości, akceptacji i bliskości drugiego człowieka. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Wydział Muzyki

gen. Jarosława Dąbrowskiego 83

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: