teatr – Maja BAREŁKOWSKA, Olga SAWICKA, Piotr CYRWUS, Waldemar OBŁOZA 2020-05-13 19:00:00 Teatr Imka

[xyz-ips snippet=”etykietki”]

[xyz-ips snippet=”zrodlo-2″]

Maja BAREŁKOWSKA, Olga SAWICKA, Piotr CYRWUS, Waldemar OBŁOZA

teatr_komedia

TEATR » tylko komedia, humor

Występują: Maja BAREŁKOWSKA, Olga SAWICKA, Piotr CYRWUS, Waldemar OBŁOZA
Reżyseria: Piotr JĘDRZEJAS

Małe? Czyli piękne! Małe? Czyli wielkie! Bo wszystko zależy od miernika. W tym przypadku: miernika szczęścia. Szczęśliwie dzielimy to szczęście na cztery, a właściwie – na czworo. Mnożymy przez kalejdoskop pragnień, marzeń i miłości. Dodajemy energetyczny mix emocji o smaku "bitter-sweet"; Mieszamy, wstrząsamy i – co mamy? Majstersztyk! Szaloną komedię romantyczną, pełną dyskretnej i nieinwazyjnej życiowej mądrości, wytrawnej słodyczy życia oraz ciepłej pogodnej refleksji. Co więc nas czeka? Szalone perypetie, nieoczekiwane zwroty akcji; feeria emocji! Angielski humor, amerykańskie zamieszanie, francuski urok miłosnych podchodów, włoski temperament postaci. Bo miłość to język każdego z nas, a w każdym z czterech bohaterów tkwi cząstka kogoś, kogo być może znamy. Jeśli więc chcesz się nudzić – nawet nie przychodź na premierę. Jeśli jednak chcesz przeżyć uśmiechnięty rollercoaster i drybling na miłosnej trampolinie – MAŁA RZECZ A CIESZY jest w sam raz dla Ciebie!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Mała rzecz, a cieszy

Obsada: Maja Barełkowska, Olga Sawicka, Piotr Cyrwus, Waldemar Obłoza

Szalona teatralna zabawa pełna pragnień, miłości i marzeń. Korowód postaci w zaskakujących sytuacjach. Kibicujemy bohaterom w ich pragnieniach i rozczarowaniach, bo sami ich doświadczamy. Wspaniały angielski humor i dystans z odrobiną romantyzmu. “Mała rzecz, a cieszy” to nie tylko tytuł tej uroczej komedii ale i jej najlepsza definicja! Niezwykłe perypetie, nieoczekiwane zwroty akcji, feeria emocji! Angielski humor, amerykańskie zamieszanie, francuski urok miłosnych podchodów, włoski temperament postaci. Bo miłość to język każdego z nas, a w każdym z bohaterów tkwi cząstka kogoś, kogo być może znamy. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Teatr Imka

M. Konopnickiej 6

Teatr IMKA jest artystycznym głosem pokolenia 40-latków. Powstał wiosną 2010 roku. W trakcie prób do spektaklu OPIS OBYCZAJÓW III w zespole zrodziła się niepowtarzalna energia, potrzeba stworzenia miejsca dla istotnej i ciekawej rozmowy z widzami.

[xyz-ips snippet=”zrodlo-1″]

 

teatr – Maja BAREŁKOWSKA, Olga SAWICKA, Piotr CYRWUS, Waldemar OBŁOZA 2020-05-13 19:00:00 Teatr Imka
teatr – Maja BAREŁKOWSKA, Olga SAWICKA, Piotr CYRWUS, Waldemar OBŁOZA 2020-05-13 19:00:00 Teatr Imka
We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

Najlepsze imprezy w Polsce
Logo
%d bloggers like this:
Shopping cart