teatr – LEGENDARNY POLSKI KOMIKS DLA DZIECI NA SCENIE W GDAŃSKU 2019-12-08 10:30:00 Scena Teatralna NOT

[xyz-ips snippet=”etykietki”]

[xyz-ips snippet=”zrodlo-2″]

LEGENDARNY POLSKI KOMIKS DLA DZIECI NA SCENIE W GDAŃSKU

teatr_widowisko

TEATR » tylko widowiska

LEGENDARNY POLSKI KOMIKS  DLA DZIECI NA SCENIE W GDAŃSKU 

Najsłynniejszy polski komiks Henryka Jerzego Chmielewskiego, wydawany od 1957 roku do dziś. Ileż to godzin spędzonych na czytaniu z zapartym tchem przygód Tytusa, Romka i A’Tomka! Dziadkowie i rodzice! Macie szanse pokazać swoim potomkom część swojego dzieciństwa. Przygody trzech urwisowatych, pakujących się w kłopoty przyjaciół bawi i uczy od pokoleń, to element polskiej kultury i pozycja obowiązkowa dla każdego młodziaka. Widzowie będą świadkami usilnych prób uczłowieczenia szympansa Tytusa podejmowanych przez wielkiego wynalazcę-profesora T’alenta. Problem w tym, że Tytus wcale nie chcę zostać człowiekiem. Czy profesor T’alent poniesie klęskę? Czy zuchwali harcerze: Romek i A’Tomek zdołają mu pomóc? Co to jest wannolot i na jakie genialne pomysły wpadnie A’Tom? Dowiecie się podczas spektaklu!

Spektakl zgrabnie łączy szalony humor komiksu z walorami edukacyjnymi. Multimedialne projekcje przybliżą widzom wiedzę o zabytkach architektonicznych Londynu i Paryża oraz pojęcia z dziedziny sztuki takie jak abstrakcja, kontrast i horyzont. Genialność przedstawienia dopełnia nowatorskie połączenie hip-hopu z klasycznymi piosenkami harcerskimi. Muzyka, tak samo jak komiks "Tytus, Romek i A’Tomek" łączą pokolenia!

Występują:
TYTUS – Rafał Szałajko
ROMEK – Maciej Makowski
A’TOM – Łukasz Matecki
T’ALENT/BOSS – Bartosz Adamczyk/Arkadiusz Janiczek
POLICJANTKA/ASIZO – Katarzyna Taracińska-Badura
ZŁODZIEJE – Łukasz Matecki, Maciej Makowski

Scenariusz i reżyseria na podstawie komiksów H. J. Chmielewskiego.
Na tym wyjątkowym spektaklu świetnie będą się bawić nie tylko dzieci, ale i dorośli.

Czas trwania ok. 1h 30 min z przerwą.
Wiek od 5 do 99 lat 

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Tytus, Romek i A’Tomek

Obsada: Rafał Szałajko, Maciej Makowski, Łukasz Matecki, Bartosz Adamczyk, Katarzyna Taracińska-Badura, Łukasz Matecki, Maciej Makowski

Spektakl pt. “Tytus Romek i A’Tomek czyli Jak zostać Artystą”, powstał w oparciu o komiksy Henryka Jerzego Chmielewskiego, aby przybliżyć najmłodszym widzom postać legendarnego szympansa. Spektakl jest połączeniem zwariowanego poczucia humoru zaczerpniętego z komiksów oraz wątków edukacyjnych związanych ze sztuką. Dzięki multimedialnym projekcjom widzowie poznają zabytki architektoniczne Londynu i Paryża, a także dowiedzą się czym w sztuce jest abstrakcja, kontrast oraz horyzont. Inscenizację dopełni oryginalna muzyka łącząca nowoczesny hip-hop z klasycznymi piosenkami harcerskimi. Na tym familijnym spektaklu zarówno dzieci, jak i dorośli będą się świetnie bawić. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Scena Teatralna NOT

ul. Rajska 6

Informacja pochodząca ze strony obiektu: Z wielką przyjemnością informujemy Państwa , iż w Trójmieście powstała nowa scena teatralna zlokalizowana w Domu Technika NOT przy ul. Rajskiej. Nasza Agencja, biorąc pieczę nad tą sceną, dokonała kompleksowego remontu. Powiększyliśmy scenę, zmieniliśmy wystrój, wstawiliśmy profesjonalne oświetlenie oraz nagłośnienie. Przygotowaliśmy salę do prezentacji najwyższej jakości spektakli teatralnych, koncertów, spektakli dla dzieci i młodzieży, innych form artystycznych. Teraz gwarantujemy Państwu najwyższą jakość odbioru, pełną wygodę oraz wysoki poziom artystyczny odbywających się w Sali wydarzeń.

[xyz-ips snippet=”zrodlo-1″]

 

teatr – LEGENDARNY POLSKI KOMIKS DLA DZIECI NA SCENIE W GDAŃSKU 2019-12-08 10:30:00 Scena Teatralna NOT
teatr – LEGENDARNY POLSKI KOMIKS DLA DZIECI NA SCENIE W GDAŃSKU 2019-12-08 10:30:00 Scena Teatralna NOT
We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

Najlepsze imprezy w Polsce
Logo
%d bloggers like this:
Shopping cart