teatr – Bajka dla dzieci 2020-10-20 17:00:00 Internet

0

[xyz-ips snippet=”etykietki”]

[xyz-ips snippet=”zrodlo-2″]

Bajka dla dzieci

teatr_dzieci

TEATR » tylko dla dzieci

Czy zwykły las, po jakim nieraz spacerujemy wraz z rodzicami, może nas czymś zaskoczyć? A może w nocy jest zupełnie inaczej? Czyż zwykłe drzewa i krzewy nie nabierają wówczas przerażającego wyglądu, zdolnego wystraszyć nawet najodważniejszych? Czy zagubiona w leśnych ostępach dwójka małych dzieci potrafi samodzielnie odnaleźć drogę do domu? Jakie pułapki czyhają na tych, którzy lekkomyślnie wchodzą do domów nieznajomych? Na te pytania, a także ile może sprawić miłość i wzajemna solidarność wśród rodzeństwa, postaramy się odpowiedzieć Wam w nowej odsłonie jednej z najbardziej znanych bajek na całym świecie – opowieści o Jasiu i Małgosi!

Spektakl grany w konwencji pacynkowego teatru jednego aktora jest zarazem pokazem mistrzowskim sztuki lalkarskiej. Narratorem bajki jest Babcia Helenka, która opowiada bajkę w sposób ciepły i interesujący.

Instrukcja:
1. Logowanie się będzie możliwe na 20 min przed rozpoczęciem transmisji – link znajdziesz na swoim bilecie!
2. Hasło to kod Twojego biletu. Dostęp do transmisji będzie możliwy przez 2 dni.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Jaś i Małgosia – Bajki babci Helenki

Obsada: Babcia Helenka – narrator

Spektakl grany w konwencji pacynkowego teatru jednego aktora jest zarazem pokazem mistrzowskim sztuki lalkarskiej. Narratorem bajki jest Babcia Helenka, która opowiada bajkę w sposób ciepły i interesujący. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Internet

Streaming online

[xyz-ips snippet=”zrodlo-1″]

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

Najlepsze imprezy w Polsce
Logo
%d bloggers like this:
Shopping cart