teatr – Bajka dla dzieci 2020-05-11 11:00:00 Internet

0

[xyz-ips snippet=”etykietki”]

[xyz-ips snippet=”zrodlo-2″]

Bajka dla dzieci

Co wiemy o Czerwonym Kapturku? Przecież to najbardziej znana bajka na świecie! A jednak: dlaczego Mama zdecydowała się puścić dziewczynkę samą do lasu? Albo: dlaczego Kapturek rozmawiał z Wilkiem, mimo, że Mama zabroniła rozmawiać z nieznajomymi? Czy wreszcie: dlaczego Wilk ma takie wielkie oczy?

Odpowiedzi na te i inne pytania we wspaniałej, zupełniej nowej adaptacji tej bajki. Spektakl grany w konwencji pacynkowego teatru jednego aktora jest zarazem pokazem mistrzowskim sztuki lalkarskiej. Narratorem bajki jest Babcia Helenka, która opowiada bajkę w sposób ciepły i interesujący.

Instrukcja:

1.  Logowanie się będzie możliwe na 20 min przed rozpoczęciem transmisji – link do transmisji prześlemy w wiadomości mailowej w dniu wydarzenia.
2. Login i hasło to kod Twojego biletu.

Dostęp do transmisji będzie możliwy przez 7 dni.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

O czerwonym kapturku

Obsada: Bajka dla dzieci

Co wiemy o Czerwonym Kapturku? Przecież to najbardziej znana bajka na świecie! A jednak: dlaczego Mama zdecydowała się puścić dziewczynkę samą do lasu? Albo: dlaczego Kapturek rozmawiał z Wilkiem, mimo, że Mama zabroniła rozmawiać z nieznajomymi? Czy wreszcie: dlaczego Wilk ma takie wielkie oczy? Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Internet

Streaming online

[xyz-ips snippet=”zrodlo-1″]

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

Najlepsze imprezy w Polsce
Logo
%d bloggers like this:
Shopping cart