standup – Zalewski & Borkowski / Cezary Jurkiewicz i Kamil Ozimiński 2019-11-26 20:00:00 Klub Hydrozagadka

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Zalewski & Borkowski / Cezary Jurkiewicz i Kamil Ozimiński

Odcinek 49: Pupile

"Zalewski & Borkowski Przedstawiają" to autorski cykl komediowy, który ukazuje na warszawskich scenach przekrój polskiej komedii na żywo, opatrzony charakterystycznym prowadzeniem panów Zalewskiego i Borkowskiego. Kolejny odcinek to badanie relacji między nierównymi podmiotami. Słowo "pupil" ma znaczeń wiele, od określenia zwierzaka, przez osoby młodsze, po źrenicę oka po angielsku, na zaznaczeniu, że jest gdzieś wiele pup i "l", jako literka. To ostatnie najrzadziej używane. Ale dla nas to okazja nie tylko do podumania na temat przeszłych, obecnych i przyszłych podopiecznych, nade wszystko to okazja do zastanowienia się nad samą ideą władzy, władzy absolutnej! Pomoże nam w tym wspaniały skład występujących, a dokładniej:

Kamil OZIMIŃSKI – Podpora łódzkiego środowiska komediowego, równie płodnego co ciekawego, melancholijny Charon przeprowadzający zagubione dusze przez rzeki tego miasta. Technicznie rzecz biorąc nie ma tam rzeki, ale w występach Kamila nie brakuje meandrów, załamań i nagłych wodospadów, więc porównanie do cieków wodnych dalej obowiązuje. Wytrawna i wytrawiona komedia, polecamy mocno.

Cezary JURKIEWICZ – Zmarszczone gniewem oblicze tego człowieka to tylko maska, pod którą przykrywa jowialne przysposobienie godne mopsa. Na ile to zasługa własnej siły woli, a na ile chemicznego sterowania endorfinami – nikt nie wie, ale każdy wie, że Cezary to gwiazda składu Stand-up Polska, jeden z najcelniej piszących komików w Polsce i prawdopodobnie największy nerd komediowy, jakiego nosi ten padół łez (Ziemia).

Całość jak zwykle poprowadzą Bartosz Zalewski i Jasiek Borkowski, na pewno nie zabraknie też ciekawych występów open-micowych.

Uwaga! Impreza dla osób dorosłych.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Stand-up Polska

Obsada: Komicy 😉

Stand-up comedy to znana na całym świecie forma rozrywki. W Polsce coraz bardziej popularna i rozpoznawalna. Zasada stand-upu jest prosta: brak tematów tabu. Można mówić o wszystkich, nie rzadko poruszając tematy ostre, czy ważne. W odróżnieniu od kabaretu w tej formie komicy bardziej stawiają na swoją charyzmę i kontakt z publicznością. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Klub Hydrozagadka

ul. 11 listopada 22

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: