standup – Włodawa! Mateusz Socha – "Masochista" 2019-12-12 19:00:00 Włodawski Dom Kultury

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Włodawa! Mateusz Socha – "Masochista"

Mateusz Socha z premierą najnowszego programu pod tytułem "Masochista".

Mateusz Socha – dynamiczny i energiczny komik, który wyspecjalizował się w tzw. storytellingu. Cechą charakterystyczną jego występów są pełne dygresji i wewnętrznych anegdot, długie i złożone historie, które zawsze są zamykane sprawnie użytą klamrą. Mateusz w sprawny sposób odbija piłeczki od publiczności, nie daje sobie wejść na głowę i ciężko go wybić z rytmu, bez problemu wraca do swoich żartów, nawet po dłuższej dywagacji czy rozmowie z widzem. Socha to człowiek na scenie aktywny, ekspresyjny, grający w dużej mierze mimiką, odpowiednio rozłożonymi callbackami i gestami. Nieodłącznym elementem jego występów stał się więc ręcznik, no i nic dziwnego, skoro na scenie jest przedstawiona cała emocja wyraziście odegranych emocji. Obecnie na fali wznoszącej, nie bez powodu, bo jest to człowiek pracowity i sumienny, który ze swoim poczuciem humoru, bardzo dopracowanym i dobrym materiałem idealnie wstrzelił się w zapotrzebowanie komediowe.

Magda Kubicka – gospodarz sceny oraz prowadzenie wydarzenia.

*Bilety w cenie 45 zł
**Występ dla osób powyżej 18 roku życia
***Nagrywanie występu w formie audio i video jest zabronione
****Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Mateusz Socha

Obsada: Mateusz Socha

Mateusz Socha – przebojem podbijający całą Polskę komik żagańskiej proweniencji. Wysoce energetyczny, o bardzo charakterystycznej gawędzie. Nie wiadomo, czy to historia buduje żart czy żart jest sposobem na opowiedzenie historii, ale słucha się tego z zapartym tchem! Laureat i finalista wielu festiwali i konkursów stand-upowych, m.in. SZPAKa, Ludzik One-man show, Antrakt Stand-up Festiwal. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Włodawski Dom Kultury

Al. Piłsudskiego 10

Włodawski Dom Kultury działa od 1953r., prowadzi wielokierunkową edukację kulturalną społeczeństwa miasta Włodawy, zajmuje się rozwijaniem aktywnego uczestnictwa w kulturze. We Włodawskim Domu Kultury działa kino, 10 zespołów artystycznych i 5 kół zainteresowań (szachowe, brydżowe, kabaretowa Klub Seniora „Złota jesień”). Wśród zespołów artystycznych pokaźną część stanowi Zespół Tańca Ludowego „Polesie” składający się z grup tanecznych, kapeli ludowej, solistów i małego zespołu wokalnego. Zespół „Polesie” w 1998r. obchodził swoje XX-lecie. Wizytówką WDK i miasta jest Międzynarodowe Poleskie Lato z Folklorem. Od 1991r. Włodawa jest jednym z 200 miast na świecie, które pod flagą CIOFF organizują festiwale folklorystyczne. Podczas 10 edycji festiwalu Włodawę odwiedziło 96 zespołów z 45 krajów wszystkich kontynentów. Koncerty odbywają się w amfiteatrze przy około 3-tysięcznej widowni. W koncertach chętnie uczestniczą wczasowicze z ośrodków nad J. Białym. Festiwal cieszy się dużym zainteresowaniem mediów, tj. Radio i Telewizja Lublin, WOT, Dzienni Wschodni, Gazeta Wyborcza, Telewizja Ukraina i Białoruś.

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: