standup – Testy nowego programu 2019-11-23 19:00:00 Pub Szałas

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Testy nowego programu

Michał Leja przyjeżdża do Pubu Szałas sprawdzić najnowsze teksty.

Razem z nim na scenie pojawi się Tomek Machnicki !

Bilety w cenie 30 zł dostępna online:

Michał Leja – Michał Leja to stand-uper, improwizator i gospodarz programu „Michał Leja Show”, który szturmem zdobył uznanie publiczności w całej Polsce oraz uznanie środowiska komediowego. Niecodzienne spojrzenie na świat, świetna interakcja z publicznością oraz otwartość na inne formy sprawiają, że każdy występ Michała to rozrywka na najwyższym poziomie.

support:
Tomasz Machnicki – Tomek pochodzi z Nowej Huty i właśnie tam mierzy się z trudami życia codziennego. Ma specyficzne problemy z pamięcią. Bardzo dobrze pamięta czasy kiedy pieniądze można było liczyć w milionach, recytuje z pamięci numery telefonu kolegów z podstawówki, ale nigdy nie jest sobie w stanie przypomnieć gdzie przed momentem zaparkował samochód. Nie wystąpił w Comedy Central ani w programie TVP "Tylko dla dorosłych". Wszystkie konkursy które wygrał są mniej znane niż on sam. Wierzy, że to się zmieni. Zna też osobę, która w to wierzy i nie jest z nim spokrewniona. Od dziecka marzył o tym, żeby dzielić się z ludźmi swoim spojrzeniem na świat. Stand-up’owa scena daje ku temu świetną okazję.

* 18+ Występ tylko dla widzów pełnoletnich
* Nagrywanie występu w formie audio i wideo jest zabronione
* Osoby nietrzeźwe i przeszkadzające będą wypraszane bez możliwości ubiegania się zwrotu za bilet.
*Handel biletami w celu zysku jest przestępstwem (Art. 133 kw)

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Michał Leja Stand-up

Obsada: Michał Leja

Michał Leja to stand-uper, improwizator i gospodarz programu „Michał Leja Show”, który szturmem zdobył uznanie publiczności w całej Polsce oraz uznanie środowiska komediowego. Niecodzienne spojrzenie na świat, świetna interakcja z publicznością oraz otwartość na inne formy sprawiają, że każdy występ Michała to rozrywka na najwyższym poziomie. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Pub Szałas

ul. Kolbego 22c

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: