standup – Stand-upowe show! Goście: Marlena Mysza, Michał Juszczak. Prowadzenie: Arkadiusz Pan Pawłowski! 2019-12-01 20:00:00 Miasto Aniołów

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Stand-upowe show! Goście: Marlena Mysza, Michał Juszczak. Prowadzenie: Arkadiusz Pan Pawłowski!

Stand-up to formuła komediowa, która podbija Polskę w zawrotnym tempie. Jeden człowiek. Jeden mikrofon. I milion sposobów na to, żeby rozbawić widza. 1 grudnia zapraszamy Was na występ duetu, który jest gwarancją fenomenalnego wieczoru na scenie i poza nią :)

Wystąpią:

Marlena Mysza – Osoba, która zdecydowanie nie lubi siedzieć cicho – woli stać, od niedawna przede wszystkim na scenie w roli komika. Niby poukładana, a jednak nieogarnięta. O swoich pomyłkach, niedomówieniach, byciu fitlook, fitnessie i fitphoto chętnie opowiada wszystkim dookoła, nawet tym, którzy już tego słuchać nie chcą. Jest osobą energiczną i żywiołową i taki też jest jej stand-up. Czasami trzeba się wykazać nietęgą kondycją, aby dogonić jej tok rozumowania. I to nie zawsze działa, ona nie zwalnia choćby na chwilę, szczególnie, gdy widzi ograniczenia…prędkości.

Michał Juszczak –  Lider Wrocławski Stand-up. Opowiadaniem żartów zajmuje się od pięciu lat. Jest też członkiem grupy improwizacyjnej Nice Guys. Półfinalista 1 edycji Ligi Roast Battle. Przy tej mieszance będziecie mogli zobaczyć jego dość dziwną wyobraźnię i to, co go denerwuje. Bez taryfy ulgowej dla siebie i innych. Przede wszystkim dla innych. I siebie.

Poza gośćmi wieczoru wystąpią trójmiejscy (i nie tylko) komicy, którym udostępnimy otwarty mikrofon (jeśli chciałeś kiedyś zobaczyć jak to jest, lub sprawdzić nowy materiał – to Twoja okazja!), a całość poprowadzi nietuzinkowy Arkadiusz Pan Pawłowski, postać powszechnie znana, sceniczny śmieszek, internetowy heheszek, człowiek-suchar i jednoosobowa karuzela śmiechu. Do tego gruby aż miło, nic tylko ściskać za poliki.

Do zobaczenia więc już 1 grudnia w Miasto Aniołów. Wpadajcie i bawcie się razem z nami!

Kiedy? 01.12.2019 r godz. 20:00
Gdzie? Miasto Aniołów, ul. Chmielna 26, Gdańsk
Cena? 15 zł (sprzedaż internetowa) oraz 20 zł (na miejscu w dniu występu)

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Stand-Up w Mieście Aniołów

Obsada: Najlepsi komicy w Polsce!

Kuba Dąbrowski Stand-Up otwiera nową scenę w Miasto Aniołów. Będzie to cykliczna impreza, gdzie będą pojawiać się najlepsi komicy w Polsce. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Miasto Aniołów

Chmielna 26

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: