standup – Stand-up Zgierz: Damian Skóra, Mieszko Minkiewicz 2019-12-09 19:00:00 Klub Agrafka

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Stand-up Zgierz: Damian Skóra, Mieszko Minkiewicz

Stand-up No Limits oraz Klub AgRafKa zapraszają na wieczór stand-up comedy w Zgierzu! Wystąpią:

Damian Skóra – osoba transwiekowa – dziecko (czasem starzec) zamknięty w ciele 29-latka. W ubiegłorocznym konkursie na najlepszego Damiana Skórę zajął II miejsce. Nagradzany również wielokrotnie za wybitne osiągnięcia w języku łacińskim oraz w śpiewie niemym. Gdyby wcześniej zaczął robić stand-up to pewnie wystąpiłby w programie "Kuba Wojewódzki". Zdecydowany przeciwnik kibli z półką. Zna takie słowa jak "predestynowany", "onomastyka", "omasta" oraz "przepraszam", bo i zachować się potrafi. Wiele innych też zna. Obecnie występuje z nowym programem "Kawa z wody po kiełbasach", a w internecie do obejrzenia jest jego poprzednik, pt. "Co?!"

Mieszko Minkiewicz – stand-uper z dziesięcioletnim komediowym stażem. Na koncie ma dwa speciale komediowe, "W związku z tym" oraz "Hihilista". Występował też na antenie Polsatu, TVP2, TVP Rozrywka, Nowa TV i Comedy Central. Zwycięzca pierwszej ogólnopolskiej ligi Roast Battle (sezon 2018/2019).  Aktywnie animuje komedię na Podlasiu, skąd pochodzi, oraz w Warszawie, gdzie mieszka. Lubi gry online i poniemieckie schrony. Mieszko pokaże swój nowy program, "Całujcie mnie wszyscy".

Bilety dostępne on-line oraz w lokalu:
cena: 25 zł (przedsprzedaż) / 35 zł (w dniu wydarzenia | na bramce)
————————–
*Zakaz nagrywania występów.
*Występ dla osób powyżej 16. roku życia.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Stand-up No Limits prezentuje

Obsada: Stand-uperzy

Baza najlepszych komików w Polsce. Naszą misją jest rozpowszechnianie kultury stand-up. Organizujemy występy dla różnych komików łącząc na jednej scenie różne style i różne grupy Stand-uperskie. Nasze występy to wybuchowa mieszanka osobowości scenicznych, której nie zobaczysz na innych Stand-upach! Zapraszamy na SHOW! Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Klub Agrafka

Romualda Mielczarskiego 1

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: