standup – Stand-up w Żorach – Kołecki i Skóra 2020-11-02 19:00:00 Gryfna Lama

[xyz-ips snippet=”etykietki”]

[xyz-ips snippet=”zrodlo-2″]

Stand-up w Żorach – Kołecki i Skóra

kabaret

KABARET » występy kabaretowe

Tomek Kołecki: Jeden z najlepszych komików młodego pokolenia. Urodzony w ’97, na scenie od 2013 roku. Ze swoimi występami zjechał już całą Polskę oraz trochę Europy. Mogliście go zobaczyć także w takich programach telewizyjnych jak «Tylko dla dorosłych» TVP2, «Comedy Club» Comedy Central czy «Kuba Wojewódzki» TVN. Wygrał 4 edycje Antrakt Stand-up festiwal dzięki czemu mógł wystąpić w takich lokalizacjach jak Warszawski Torwar, Katowicki Spodek czy Gdańska Ergo Arena. Przez dwa lata współtworzył projekt Po prostu stand-up. Obecnie rozwija swój autorski projekt Please stand-up.

Damian Skóra:  Komik żyjący w głębokim przekonaniu, że jeszcze nikt nigdy nie stwierdził "miałem nie iść, ale gość miał na wydarzeniu tak fenomenalny opis, że mnie przekonał". Niemniej, poniżej kilka słów ku wyciągnięciu Was z domów. Osoba transwiekowa – dziecko (czasem starzec) zamknięty w ciele 30-latka. W ubiegłorocznym konkursie na najlepszego Damiana Skórę zajął II miejsce. Nagradzany również wielokrotnie za wybitne osiągnięcia w języku łacińskim oraz w śpiewie niemym. Członek krakowskiej grupy Comedy Lab oraz Kraków Stand-Up Comedy, gdzie udziela się w języku angielskim. Zdecydowany przeciwnik kibli z półką, a także aktywny muzyk (m.in. lider zespołu The Magic Juice). Zna takie słowa jak "predestynowany", "onomastyka", "omasta" oraz "przepraszam", bo i zachować się potrafi. Wiele innych też zna.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Stand-up: Tomek Kołecki i Damian Skóra

Obsada: Tomek Kołecki i Damian Skóra

Tomek Kołecki: Jeden z najlepszych komików młodego pokolenia. Urodzony w ’97, na scenie od 2013 roku. Ze swoimi występami zjechał już całą Polskę oraz trochę Europy. Damian Skóra: Komik żyjący w głębokim przekonaniu, że jeszcze nikt nigdy nie stwierdził “miałem nie iść, ale gość miał na wydarzeniu tak fenomenalny opis, że mnie przekonał”. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Gryfna Lama

Boryńska 7

[xyz-ips snippet=”zrodlo-1″]

 

Tags:

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

%d bloggers like this:
Shopping cart