standup – Stand-Up w Słodach: Michał Bednarowicz + OPEN-MIC 2019-12-02 19:30:00 SŁODY – Multitap & Bistro

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Stand-Up w Słodach: Michał Bednarowicz + OPEN-MIC

Zapraszamy na kolejny w tym sezonie open-mic z Gościem! Jak zawsze zapraszamy do SŁODY – Multitap & Bistro wszystkich śmiałków, którzy chcą dostać swoje 5-7 minut na naszej komediowej scenie! Mamy dla Was 5-6 miejsc! Zapraszajcie znajomych, planujcie wspólny wieczór i bawcie się razem z nami!

Gościem specjalnym tego wieczoru będzie:

Michu Bednarowicz

Artysta duszą, Obelix ciałem, kontynuuje tradycję utalentowanych Michałów wśród poznańskich komików. Uczestnik warsztatów stand up, reprezentant samego siebie, wielokrotny zdobywca niewymuszonych braw. Do pierwszego występu zmusiła go żona aby mieć więcej wieczorów dla siebie. Inspiruje go czarny humor którego szuka w swoich puentach i ku przestrodze, bardzo często znajduje.

Prowadzenie: Damian "Viking" Usewicz– jak zawsze…;)

Po wydarzeniu zapraszamy Was do pozostanie w Słodach i kontynuowania udanego wieczoru!

Bilety kupicie na miejscu oraz online w cenie:
15 zł- przedsprzedaż do 1.12
20 zł- w dniu wydarzenie

* Impreza dla osób dorosłych
* Podczas imprezy obowiązuje całkowity zakaz nagrywania i/lub streamowania audio/wideo
* Osoby uporczywie przeszkadzające zostaną wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot należności za bilety

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Stand-Up Szczecin

Obsada: Olka Szczęśniak, Tomek Kołecki

Stand Up Szczecin to najlepsza cykliczna impreza stand-upowa w mieście. 10. edycja będzie tradycyjnie podzielona na część konkursową dla ochotników oraz występy gości specjalnych. W grudniowej edycji jako goście specjalni wystąpią Olka Szczęśniak – dziewczyna, która doskonale wie jak robi się stand-up oraz Tomek Kołecki – 17-latek, któremu wiek nie przeszkadza w zdobywaniu szturmem polskiej sceny stand-upu. Zobacz ich na żywo już 2 grudnia, w pierwszy wtorek miesiąca, punktualnie o godzinie 20:00 w Lulu Club.

Ochotników do wzięcia udziału w części konkursowej gorąco zachęcamy do odwiedzenia działu „Zapisy” na stronie www.standup.szczecin.pl. Dla najlepszych występujących przewidziane są nagrody i specjalna statuetka pamiątkowa. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
SŁODY – Multitap & Bistro

plac Stefana Batorego 4

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: