standup – Stand-up w Singers: Maciej Brudzewski, Damian Skóra 2019-12-03 19:00:00 Singers

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Stand-up w Singers: Maciej Brudzewski, Damian Skóra

Stand-up No Limits oraz Singers zapraszają na wieczór komediowy!

Wystąpią:
Maciej Brudzewski – swoim poprzednim materiałem pt. "Burdel" zaskoczył, zniesmaczył, rozkochał, a przede wszystkim rozbawił do granic absurdu. Nie inaczej będzie tym razem. Wszystko, co lubisz, znajdziesz w nowym programie Brudza, pt.: "Każdy ratuje siebie". Zobacz to na żywo i sprawdź, która historia stanie się Twoją ulubioną.

Damian Skóra – osoba transwiekowa – dziecko (czasem starzec) zamknięty w ciele 29-latka. W ubiegłorocznym konkursie na najlepszego Damiana Skórę zajął II miejsce. Nagradzany również wielokrotnie za wybitne osiągnięcia w języku łacińskim oraz w śpiewie niemym. Gdyby wcześniej zaczął robić stand-up to pewnie wystąpiłby w programie "Kuba Wojewódzki". Zdecydowany przeciwnik kibli z półką. Zna takie słowa jak "predestynowany", "onomastyka", "omasta" oraz "przepraszam", bo i zachować się potrafi. Wiele innych też zna. Obecnie występuje z nowym programem "Kawa z wody po kiełbasach", a w internecie do obejrzenia jest jego poprzednik, pt. "Co?!" 

Całość poprowadzi Tomek Kołecki!

Bilety dostępne on-line
cena: 25zł przedsprzedaż / 30zł w dniu wydarzenia | na bramce
————————–
*Zakaz nagrywania występów.
*Występ dla osób powyżej 16. roku życia.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Stand-up No Limits prezentuje

Obsada: Stand-uperzy

Baza najlepszych komików w Polsce. Naszą misją jest rozpowszechnianie kultury stand-up. Organizujemy występy dla różnych komików łącząc na jednej scenie różne style i różne grupy Stand-uperskie. Nasze występy to wybuchowa mieszanka osobowości scenicznych, której nie zobaczysz na innych Stand-upach! Zapraszamy na SHOW! Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Singers

ul. Cieszyńska 6

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: