standup – Stand-up w Plamie: Damian Skóra + Tomek Machnicki 2020-01-18 19:00:00 Pub Plama

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Stand-up w Plamie: Damian Skóra + Tomek Machnicki

"Kawa z wody po kiełbasach" to drugi program Damiana Skóry, z którym jeździ od maja po kraju aby przedstawiać go w różnego rodzaju jednostkach podziału terytorialnego. Program odrobaczony, zaszczepiony i przyuczony do mieszkania z ludźmi będzie prezentowany w Nowym Targu po raz pierwszy 18.01. Czego można się w nim spodziewać? Mniej więcej dwukrotnie nastąpi napicie się wody, niezliczona ilość złapań za daszek czapki i gładzenia po brodzie oraz ulubiona część całego występu czyli odkaszlnięcie (częstotliwość uzależniona od pogody). Pomiędzy powyższymi będzie także słowo mówione, rzadziej krzyczane, bo po co jak jest mikrofon.
___________

Słowo więcej o Damianie:
Osoba transwiekowa – dziecko (czasem starzec) zamknięty w ciele 29-latka. W ubiegłorocznym konkursie na najlepszego Damiana Skórę zajął II miejsce. Nagradzany również wielokrotnie za wybitne osiągnięcia w języku łacińskim oraz w śpiewie niemym. Gdyby wcześniej zaczął robić stand-up to pewnie wystąpiłby w programie "Kuba Wojewódzki". Członek krakowskiej grupy Comedy Lab oraz Kraków Stand-Up Comedy, gdzie udziela się również w języku angielskim. Gospodarz i prowadzący kilku scen komediowych, a także aktywny muzyk (m.in. lider zespołu The Magic Juice). Zdecydowany przeciwnik kibli z półką. Zna takie słowa jak "predestynowany", "onomastyka", "omasta" oraz "przepraszam", bo i zachować się potrafi. Wiele innych też zna. Wygrał też dwukrotnie jeden festiwal nad morzem (I i II miejsce) i wystąpił też w TV nie nad morzem – można go zobaczyć na antenie stacji Comedy Central, dla której występował niedawneo już po raz drugi. W internecie do obejrzenia jego poprzedni materiał pt. "Co?!".

Tego wieczoru w roli supportu zobaczymy także Tomka Machnickiego – pochodzi z Nowej Huty i właśnie tam mierzy się z trudami życia codziennego. Ma specyficzne problemy z pamięcią. Bardzo dobrze pamięta czasy kiedy pieniądze można było liczyć w milionach, recytuje z pamięci numery telefonu kolegów z podstawówki, ale nigdy nie jest sobie w stanie przypomnieć gdzie przed momentem zaparkował samochód. Nie wystąpił w Comedy Central ani w programie TVP "Tylko dla dorosłych". Wszystkie konkursy które wygrał są mniej znane niż on sam. Wierzy, że to się zmieni. Zna też osobę, która w to wierzy i nie jest z nim spokrewniona. Od dziecka marzył o tym, żeby dzielić się z ludźmi swoim spojrzeniem na świat. Stand-up’owa scena daje ku temu świetną okazję.

Kiedy? 18.01 / godzina 20:00
Gdzie? Pub "Plama", ul. Kościelna 7, Nowy Targ
Za ile? 25 pln w przedsprzedaży internetowej

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Damian Skóra Stand-up

Obsada: Damian Skóra

Osoba transwiekowa – dziecko (czasem starzec) zamknięty w ciele 29-latka. W ubiegłorocznym konkursie na najlepszego Damiana Skórę zajął II miejsce. Nagradzany również wielokrotnie za wybitne osiągnięcia w języku łacińskim oraz w śpiewie niemym. Gdyby wcześniej zaczął robić stand-up to pewnie wystąpiłby w programie „Kuba Wojewódzki”. Miłośnik humoru absurdalnego, energetycznie gdzieś pomiędzy tornado z piorunami a kilogramem wątróbki. Na pytanie czy stresuje się będąc na scenie odpowiada, że stresuje się jak na niej nie jest. To dla niego naturalne środowisko, gdzie funkcjonował wcześniej kilkanaście lat jako muzyk, którym do dziś pozostaje. Mieszkaniec Krakowa, członek krakowskiej grupy Comedy Lab oraz Kraków Stand-Up Comedy, gdzie udziela się w języku angielskim. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Pub Plama

Kościelna 7

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: