standup – Stand-up Polska THE BEST OF – Grajewo 2019-12-13 19:00:00 Miejski Dom Kultury

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Stand-up Polska THE BEST OF – Grajewo

Dzień dobry! Zapraszamy na występ naszych  komików, którzy zaprezentują fragmenty swoich najnowszych programów solowych.

Wystąpią:

Karol Kopiec

Cezary Ponttefski

Michał Kempa

Bartek Walos

Maciek Adamczyk

Bilety: 49 zł            

Wydarzenie dla dorosłych!!! 

  • Brak zgody na nagrywanie audio/video.

 * Osoby, które będą przeszkadzać podczas wydarzenia zostaną wyproszone. Bez zwrotu pieniędzy za bilet. 

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Stand-up Polska

Obsada: Komicy 😉

Stand-up comedy to znana na całym świecie forma rozrywki. W Polsce coraz bardziej popularna i rozpoznawalna. Zasada stand-upu jest prosta: brak tematów tabu. Można mówić o wszystkich, nie rzadko poruszając tematy ostre, czy ważne. W odróżnieniu od kabaretu w tej formie komicy bardziej stawiają na swoją charyzmę i kontakt z publicznością. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Miejski Dom Kultury

ul. Wojska Polskiego 20

Od samego początku działalności staramy się stworzyć uczestnikom zajęć jak najlepsze warunki i możliwości samorealizacji poprzez sztukę czy inne aktywne formy spędzania wolnego czasu. Chcemy kształtować w młodzieży odpowiednie postawy wobec sztuki, życia, samego siebie oraz wobec drugiego człowieka.Uczestnicy pracowni mogą rozwijać swoje zainteresowania poprzez udział w zajęciach, wykładach, warsztatach oraz samodzielną działalność twórczą pod czujnym okiem naszych pracowników – instruktorów teatru, tańca, muzyki i plastyki. Młodzież może także uczestniczyć w imprezach takich jak: koncerty, wernisaże, wystawy, konkursy, spektakle, turnieje, happeningi.
Ważnym elementem rozwoju młodego człowieka jest wymiana doświadczeń. Dlatego staramy się współpracować z innymi placówkami zarówno w kraju, jak i zagranicą.
Staramy się reagować na potrzeby młodzieży, wprowadzać do naszej oferty nowe koła, sekcje, zajęcia. Idąc z duchem czasu i widząc jak ważne są media w dzisiejszym świecie, unowocześniliśmy i uaktualniliśmy także naszą stronę internetową.
Aby więcej się o nas dowiedzieć, zapraszamy w odwiedziny. Jesteśmy otwarci na dobre pomysły. Postaramy się pomóc w ich realizacji.
Dyrekcja i pracownicy MDK w Grajewie

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: