standup – Stand-Up | Piotr Wojteczek + Erwin Szuszwedyk 2019-12-19 20:30:00 Wiraż Pub

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Stand-Up | Piotr Wojteczek + Erwin Szuszwedyk

Czas na przedświąteczną dawkę śmiechu Naszych gości Poznańskiej Sceny Komediowej – Piotr Wojteczek oraz Erwin Suszwedyk

Piotr Wojteczek – do niedawna prawie najbardziej wysunięty na zachód komik w Polsce, jednak wyż z Dolnego Śląska i powiew obietnic ze stolicy sprawiły, iż musiał się przeprowadzić. Jak sam twierdzi na scenie serwuje komedię poniekąd eklektyczną, chociaż kompletnie nie ma pojęcia co to znaczy. W stand-upie od lat kilku. Przez ten czas zdążył wystąpić w TVP Rozrywka, wziąć udział w roaście Korwina, wypić flachę ze Skibą i zagrać w Zbąszyneckim Ośrodku Kultury. Woli nie wiedzieć co będzie następne. Prywatnie miłośnik czosnku oraz zdań wielokrotnie złożonych, których stara się unikać.

Erwin Suszwedyk – Od 2016 roku na scenie. Odważnie opowiada o tym, co się dzieje wokół niego. Bez żadnych zahamowań mówi o swoich przeżyciach. Pokazuje publiczności swoją wizję świata. Do ludzi nie ma nic, nawet szacunku. Scena jest dla niego konfesjonałem, na której spowiada się ze swoich przygód. Uśmiechem znajduje sympatię nie tylko wśród osób płci pięknej.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Poznańska Scena Komediowa

Obsada: Stand-up’erzy

I znów na scenie Wiraż Pub pojawią się wybitni komicy! Poznańska Scena Komediowa zaprasza na występ stand-up’erów! Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Wiraż Pub

plac Bernardyński 2/2

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: