standup – Stand-up Mocnych W Gębie #39 2019-12-14 20:00:00 Scena Pod Minogą

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Stand-up Mocnych W Gębie #39

Najstarsza scena stand-upowa w Poznaniu. Kultowy cykl, którego nie wolno przegapić. Najlepsi komicy na deskach klubu Pod Minogą. Wystąpią:

David Mbeda Ndege – Członek grupy Comedy Lab. Absurdy świata okiem mulata, lekarza i muzyka mieszkającego pod Krakowem, a pochodzącego z Nairobii. 

Występ gwiazdy wieczoru zostanie poprzedzony supportem Katarzyny Urbaniak oraz Andrii Voroni. Wieczór poprowadzi gospodarz sceny Krzysztof Jahns.

Przedsprzedaż 25 pln / w dzień wydarzenia 30 pln.
Obowiązuje zakaz transmisji i nagrywania występów. Osoby zachowujące się niestosownie zostaną wyproszone, bez możliwości zwrotu gotówki za bilet. Wieczór 18+. 

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Stand-up Mocnych W Gębie

Obsada: Najlepsi komicy stand-up comedy w Polsce

Stand-up Mocnych W Gębie to kultowy cykl imprez odbywających się raz w miesiącu w klubie Pod Minogą. Scena funkcjonuję od ponad 3 lat i była pierwszym miejscem w Poznaniu goszczącym komików. Pod Minogą charakteryzuję duża scena, klimatyzowana sala zaaranżowana w układzie siedzeń teatralnych dla dobrej widoczności i oczywiście najlepsi komicy w swoim fachu. Za prowadzenie i dobór występujących odpowiada gospodarz miejsca Krzysztof Jahns. Sprawdź kiedy jest najbliższy stand-up i już dziś kup bilety. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Scena Pod Minogą

Nowowiejskiego 8

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: