standup – Stand-Up | Gosiński, Konkiel i Kozłowski 2019-11-28 20:30:00 Wiraż Pub

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Stand-Up | Gosiński, Konkiel i Kozłowski

I znów na scenie Wiraż Pub pojawią się wybitni komicy! Poznańska Scena Komediowa zaprasza na występ niewiarygodnego trio – Patryk Gosiński Stand Up, Paweł Konkiel stand-up i Łukasz Kozłowski

Patryk Gosiński – Nowy zawodnik wagi ciężkiej w polskim stand upie. Debiutował na warszawskich plenerach pod koniec czerwca tego roku. Reprezentant "subtelnego humoru akademickiego". Smakosz kuchni tureckiej, entuzjasta krótkotrwałych diet i jasnego piwa. Od lat zaangażowany w walkę z dyskryminacją otyłych person. Pochodzi z dresiarskiego osiedla – nienawidzi psów, od zawsze wolał koty…Nazwał kiedyś kota "Pusia", od tamtej pory wszyscy się z niego śmieją.

Paweł Konkiel – śmieszek, memiarz, komik, paranoik i ekspantoflarz. Prowadzi Instagramowy funpage "Stan przedzawałowy", gdzie nie ma litości dla tematów tabu. Uważa, że inteligentni ludzie się nie obrażają. W swoim stand-upie pokazuje męski punkt widzenia życiowego luzaka, trochę marudy, trochę patałacha. Swoimi zwinnymi żartami może poprzetrącać psychikę uczestników tego wydarzenia. Czy jest na sali psycholog?!
PS: Występuje z Patrykiem Gosińskim, bo przy nim wyglądam szczupło

Łukasz Kozłowski – Ciągle szuka puent do swoich żartów. Żartów też ciągle szuka. Właściwie to Łukasz zawsze czegoś szuka. Podobno zarejestrował się jako bezrobotny i szuka nowej pracy. Twierdzi, że może zostać nawet prezydentem Polski, bo żadna praca nie hańbi.

Nie może Was zabraknąć na Bernardyńskim

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Poznańska Scena Komediowa

Obsada: Stand-up’erzy

I znów na scenie Wiraż Pub pojawią się wybitni komicy! Poznańska Scena Komediowa zaprasza na występ stand-up’erów! Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Wiraż Pub

plac Bernardyński 2/2

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: