standup – Stand-up: Borskowski & Nowak 2020-08-27 19:00:00 Karczma Koszwice

[xyz-ips snippet=”etykietki”]

[xyz-ips snippet=”zrodlo-2″]

Stand-up: Borskowski & Nowak

kabaret

KABARET » występy kabaretowe

Jasiek:
Zdecydowanie jeden z najbardziej charakterystycznych polskich komików, absolutnie nie do podrobienia. Ma za sobą występy telewizyjne, roastowe i setki imprez, podczas których przedstawia widzów na własne postrzeganie świata. Nieśpieszny styl, głębokie rozważania przeplatane szczerym realizmem i wymuszony luz (bardzo nerwowy człowiek), który przebija sympatyczną melancholią.

Nowak:
aktor, komik z bogatą przeszłością sceniczną w kraju i zagranicą. Występował z międzynarodową rewią w Majestic Theatre w Szanghaju i Poly Theatre w Pekinie. Na scenach dużych teatrów i małych kabaretów Paryża, Dubaju, Berlina, Rotterdamu. Zaliczył też kilka seriali telewizyjnych i filmów. Od 2010 robi stand-up , ostry i bezkompromisowy. Brał udział w obu sezonach Comedy Central Prezentuje Stand-up i ostatnim 3 sezonie Comedy Club.

Prowadzenie: Agnieszka Chyla.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Stand-up: Borkowski & Nowak

Obsada: Jasiek Borkowski, Nowak

Jasiek: Zdecydowanie jeden z najbardziej charakterystycznych polskich komików, absolutnie nie do podrobienia. Ma za sobą występy telewizyjne, roastowe i setki imprez, podczas których przedstawia widzów na własne postrzeganie świata. Nieśpieszny styl, głębokie rozważania przeplatane szczerym realizmem i wymuszony luz (bardzo nerwowy człowiek), który przebija sympatyczną melancholią. Nowak: aktor, komik z bogatą przeszłością sceniczną w kraju i zagranicą. Występował z międzynarodową rewią w Majestic Theatre w Szanghaju i Poly Theatre w Pekinie. Na scenach dużych teatrów i małych kabaretów Paryża, Dubaju, Berlina, Rotterdamu. Zaliczył też kilka seriali telewizyjnych i filmów. Od 2010 robi stand-up , ostry i bezkompromisowy. Brał udział w obu sezonach Comedy Central Prezentuje Stand-up i ostatnim 3 sezonie Comedy Club. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Karczma Koszwice

Polna 1

[xyz-ips snippet=”zrodlo-1″]

 

Tags:

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

%d bloggers like this:
Shopping cart