standup – Scena Komediowa zaprasza na występ Bartka Zalewskiego oraz Damiana Skóry w Opolskiej Zebrze! 2020-11-18 20:00:00 Klub ZEBRA

[xyz-ips snippet=”etykietki”]

[xyz-ips snippet=”zrodlo-2″]

Scena Komediowa zaprasza na występ Bartka Zalewskiego oraz Damiana Skóry w Opolskiej Zebrze!

kabaret

KABARET » występy kabaretowe

"Scena Komediowa Zaprasza na występ Bartka Zalewskiego oraz Damiana Skóry w Opolskiej Zebrze!

Bartosz ZALEWSKI – urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowych, trzy do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność.
Tym razem będziemy mieli okazję obejrzeć nowy program, którego intensywne testy trwały przez ostatnie 9 miesięcy, a teraz jest niemalże gotów do powicia na ten okrutny okrutny świat. Tematy poruszane to: styk śmiertelności i kapitalizmu, wiadomo, zabawne rzeczy. Szykuje się komercyjny sukces, artystyczna porażka i średnie zadowolenie młodzieży. Możliwość zakupu koszulki po występie.

Damian Skóra – Komik żyjący w głębokim przekonaniu, że jeszcze nikt nigdy nie stwierdził "miałem nie iść, ale gość miał na wydarzeniu tak fenomenalny opis, że mnie przekonał". Osoba transwiekowa – dziecko (czasem starzec) zamknięty w ciele 30-latka. W ubiegłorocznym konkursie na najlepszego Damiana Skórę zajął II miejsce. Zdecydowany przeciwnik kibli z półką, a także aktywny muzyk (m.in. lider zespołu The Magic Juice). Zna takie słowa jak "predestynowany", "onomastyka", "omasta" oraz "przepraszam", bo i zachować się potrafi. Wiele innych też zna. Dwukrotnie gościł na antenie Comedy Central, na podium konkursu one-man show w Koszalinie (I i II miejsce), na youtube (dwa programy komediowe) oraz w Czechach (raz przejazdem, raz na wakacje).

Brak zgody na nagrywanie występu.
Osoby przeszkadzające w trakcie występów będą wypraszane bez możliwości zwrotu pieniędzy.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Scena Komediowa prezentuje: Bartosz Zalewski, Damian Skóra

Obsada: Bartosz Zalewski, Damian Skóra

Bartosz ZALEWSKI – urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowych, trzy do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Damian SKÓRA – Komik żyjący w głębokim przekonaniu, że jeszcze nikt nigdy nie stwierdził “miałem nie iść, ale gość miał na wydarzeniu tak fenomenalny opis, że mnie przekonał”. Osoba transwiekowa – dziecko (czasem starzec) zamknięty w ciele 30-latka. W ubiegłorocznym konkursie na najlepszego Damiana Skórę zajął II miejsce. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Klub ZEBRA

Chabrów 31

[xyz-ips snippet=”zrodlo-1″]

 

Tags:

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

%d bloggers like this:
Shopping cart