standup – Scena Komediowa prezentuje:Kozłowski i Gosiński + Konkiel 2019-12-12 20:00:00 Cztery Struny Świata

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Scena Komediowa prezentuje:Kozłowski i Gosiński + Konkiel

Scena Komediowa Zaprasza na występ 3 wspaniałych komików w Koluszkach. Wystąpią dla specjalnie dla was: Łukasz Kozłowski i Patryk Gosiński+ Paweł Konkiel

Łukasz Kozłowski
– Ciągle szuka puent do swoich żartów. Żartów też ciągle szuka. Właściwie to Łukasz zawsze czegoś szuka. Podobno zarejestrował się jako bezrobotny i szuka nowej pracy. Twierdzi, że może zostać nawet prezydentem Polski, bo żadna praca nie hańbi.

Patryk Gosiński
– Nowy zawodnik wagi ciężkiej w polskim stand upie. Debiutował na warszawskich plenerach pod koniec czerwca tego roku.Reprezentant "subtelnego humoru akademickiego". Smakosz kuchni tureckiej, entuzjasta krótkotrwałych diet i jasnego piwa. Od lat zaangażowany w walkę z dyskryminacją otyłych person. Pochodzi z dresiarskiego osiedla – nienawidzi psów, od zawsze wolał koty…Nazwał kiedyś kota "Pusia", od tamtej pory wszyscy się z niego śmieją.

Paweł Konkiel
– śmieszek, memiarz, komik, paranoik i ekspantoflarz. Nikt Wam tyle nie da, ile ja Wam obiecam. Zaprezentuję Wam materiał pt. "STAN PRZEDZAWAŁOWY", gdzie pokazuję męski punkt widzenia życiowego luzaka, trochę marudy, trochę patałacha.  Występuję z Patrykiem Gosińskim, bo przy nim wyglądam szczupło.

Wydarzenie tylko dla osób dorosłych. Brak możliwości nagrywania występów.
Osoby przeszkadzające podczas występu zostaną wyproszone bez możliwości zwrotu pieniędzy za bilety.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Scena Komediowa

Obsada: Bartosz Zalewski, Piotr Popek

Bartosz Zalewski: urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą cztery programy solowe, dwa do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność. Niektórzy zarzucają mu nadużywanie słów, których nie rozumie, ale to zwykli absztyfikanci. Chętnie korzysta z kultury, bo jak mawia porzekadło konkwistadorów, niewykorzystane kultury lubią się mścić. Piotr Popek: Stand-uper z Bydgoszczy, nie mylić z raperem i prezenterką telewizyjną. Przed ludźmi występuje od urodzenia, na scenie od trzech lat. Silna osobowość, jeśli za siłę brać jego dziwność. Lubi jak jest nie tak. Stara się pozostać wierny sobie w tych ciężkich czasach rozwoju osobistego, coachingu i samorealizacji. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Cztery Struny Świata

Kościuszki 1

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: