standup – Scena Komediowa prezentuje: Kozłowski, Gosiński i Grabowski 2019-12-07 20:00:00 Pub Szałas

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Scena Komediowa prezentuje: Kozłowski, Gosiński i Grabowski

Scena Komediowa Zaprasza na występ 3 wspaniałych komików w Mszanie Dolnej. Wystąpią specjalnie dla was: Łukasz Kozłowski, Patryk Gosiński i Zbychu Grabowski

Łukasz Kozłowski – Ciągle szuka puent do swoich żartów. Żartów też ciągle szuka. Właściwie to Łukasz zawsze czegoś szuka. Podobno zarejestrował się jako bezrobotny i szuka nowej pracy. Twierdzi, że może zostać nawet prezydentem Polski, bo żadna praca nie hańbi.

Patryk Gosiński – Nowy zawodnik wagi ciężkiej w polskim stand upie. Debiutował na warszawskich plenerach pod koniec czerwca tego roku.Reprezentant "subtelnego humoru akademickiego". Smakosz kuchni tureckiej, entuzjasta krótkotrwałych diet i jasnego piwa. Od lat zaangażowany w walkę z dyskryminacją otyłych person. Pochodzi z dresiarskiego osiedla – nienawidzi psów, od zawsze wolał koty…Nazwał kiedyś kota "Pusia", od tamtej pory wszyscy się z niego śmieją.

Zbychu Grabowski – członek krakowskiego Comedy Lab, na scenie od 2014 roku. Finalista 4 Antrakt Stand-up Festiwal 2017. Uczestnik trzeciego i czwartego sezonu Comedy Club na antenie Comedy Central. Zbycha możecie kojarzyć z Idola albo w ogóle. Ludzie często mówią, że prywatnie ciężko jest rozpoznać, kiedy Zbychu żartuje a kiedy mówi poważnie. Na scenie jest dokładnie na odwrót. Jedyny człowiek, który rozśmieszył Elżbietę Zapendowską. 

Wydarzenie tylko dla osób dorosłych.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Scena Komediowa

Obsada: Bartosz Zalewski, Piotr Popek

Bartosz Zalewski: urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą cztery programy solowe, dwa do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność. Niektórzy zarzucają mu nadużywanie słów, których nie rozumie, ale to zwykli absztyfikanci. Chętnie korzysta z kultury, bo jak mawia porzekadło konkwistadorów, niewykorzystane kultury lubią się mścić. Piotr Popek: Stand-uper z Bydgoszczy, nie mylić z raperem i prezenterką telewizyjną. Przed ludźmi występuje od urodzenia, na scenie od trzech lat. Silna osobowość, jeśli za siłę brać jego dziwność. Lubi jak jest nie tak. Stara się pozostać wierny sobie w tych ciężkich czasach rozwoju osobistego, coachingu i samorealizacji. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Pub Szałas

ul. Kolbego 22c

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: