standup – NADCHODZI ĆWIEKON! 2019-11-29 16:00:00 Centrum Kultury

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

NADCHODZI ĆWIEKON!

Jakub Ćwiek, autor blisko trzydziestu książek, w tym bestsellerowych cykli fantastycznych "Kłamca", "Chłopcy" i "Dreszcz", a także ciepło przyjętego kryminału "Szwindel" kolejny raz zaprasza przyjaciół i fanów do swoich rodzinnych Głuchołaz! W programie trzydniowego wydarzenia między innymi warsztaty pisarskie dla początkujących, warsztaty pisania żartów, rozmowy z zawodowymi redaktorami, pokazy filmowe, pogadanki o popkulturze, występy standupowe fantastycznych komików i wiele innych atrakcji!
ZOSTAŃ WSPÓŁTWÓRCĄ NOWYCH PROJEKTÓW!

Podczas Ćwiekonu odbędzie się prezentacja nowych, szykowanych projektów multimedialnych i to uczestnicy zadecydują, co zostanie wdrożone w najbliższym czasie! W planach jest również wycieczka po miejscach ważnych fabularnie dla szykowanej właśnie książki. BĄDŹ TAM Z NAMI!

Wydarzenie trwa trzy dni (od 29.11 godz. 16 do 1.12 godz. 17).

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

ĆWIEKON 2019

Obsada: Jakub Ćwiek

Jakub Ćwiek, autor blisko trzydziestu książek, w tym bestsellerowych cykli fantastycznych „Kłamca”, „Chłopcy” i „Dreszcz”, a także ciepło przyjętego kryminału „Szwindel” kolejny raz zaprasza przyjaciół i fanów do swoich rodzinnych Głuchołaz! W programie trzydniowego wydarzenia między innymi warsztaty pisarskie dla początkujących, warsztaty pisania żartów, rozmowy z zawodowymi redaktorami, pokazy filmowe, pogadanki o popkulturze, występy standupowe fantastycznych komików i wiele innych atrakcji! Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Centrum Kultury

ul. Bohaterów Warszawy 7

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: