standup – Mieszko Minkiewicz, Alan Pakosz 2020-09-26 19:00:00 Teatr Żelazny

[xyz-ips snippet=”etykietki”]

[xyz-ips snippet=”zrodlo-2″]

Mieszko Minkiewicz, Alan Pakosz

kabaret

KABARET » występy kabaretowe

Teatr Żelazny zaprasza na cykl! Stand Up, to dobrze już znana forma artystyczna, oparta na charyzmie artysty i jego monologach do publiczności.

Wystąpią: Mieszko Minkiewicz i Alan Pakosz

Wieczór poprowadzi dusza Teatru Żelaznego – Piotr Wiśniewski!

Mieszko Minkiewicz
Stand-uper z dziesięcioletnim komediowym stażem. Na koncie ma dwa speciale komediowe, "W związku z tym" oraz "Hihilista". Występował też na antenie Polsatu, TVP2, TVP Rozrywka, Nowa TV i Comedy Central. Zwycięzca pierwszej ogólnopolskiej ligi Roast Battle (sezon 2018/2019). Aktywnie animuje komedię na Podlasiu, skąd pochodzi. Lubi gry online i poniemieckie schrony. Tym razem Mieszko pokaże swój nowy program: "Całujcie mnie wszyscy".

ALAN PAKOSZ
Aktor, kabareciarz, konferansjer, improwizator, organizator eventów, trener aktorstwa i improwizacji scenicznej, czyli człowiek orkiestra (choć bez poczucia rytmu)! Związany z Teatrem KTO, Kabaretem PUK i Grupą Improwizacji Komediowej AD HOC.Członek międzynarodowej organizacji zrzeszającej improwizatorów – Ohana. Przez 4 lata dyrektor programowy festiwalu PAKA, obecnie dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Improwizacji Scenicznej "ImproFest".

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Stand-up w Teatrze Żelaznym

Obsada: Komicy 😉

Teatr Żelazny zaprasza na cykl! Stand Up, to dobrze już znana forma artystyczna, oparta na charyzmie artysty i jego monologach do publiczności. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Teatr Żelazny

Armii Krajowej 40

OPCJE PARKINGU:
Prosimy parkować po drugiej stronie torów (adres w nawigacji: ul. Armii Krajowej 40), jest tam duży, wygodny parking, do Teatru przechodzi się kładką obok budynku lub można skorzystać z parkingu przed Teatrem (wjazd przez rogatki od ul. Asnyka), przejazd jest otwierany na żądanie (jest przycisk na słupie), jednak może to się wiązać z oczekiwaniem na otwarcie szlabanu.

[xyz-ips snippet=”zrodlo-1″]

 

Tags:

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

%d bloggers like this:
Shopping cart