standup – Magda Kubicka + open mic 2019-12-01 18:00:00 Pijana Czapla

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Magda Kubicka + open mic

Zapraszamy na kolejną odsłonę stand-upu. Tym razem Stand-up Warmia przedstawia Magdę Kubicką. Zaprasza także na OPEN MIC. Prowadzenie ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ.

MAGDA KUBICKA
komiczka od niemal trzech lat związana ze sceną stand-upową. Zwyciężczyni największego w Polsce festiwalu komediowego SZPAK 2019 oraz innych festiwali, takich jak Fermenty czy Koks. Finalistka PAKI 2018 oraz FAMY. Wystąpiła na antenie TVP2, TVP ROZRYWKA oraz w programie COMEDY CENTRAL. "Nie o taką Polskę walczyłam!" to najnowszy program Magdy. Przed obejrzeniem występu, wiele osób twierdzi, że: "jest za młoda na walkę o Polskę" lub "chyba jej się coś pomieszało i ciekawe co jej się w tej Polsce nie podoba". W programie Magda mówi nie tylko o trudach korzystania z PKP i próbie zrobienia prawa jazdy, ale też o tym dlaczego tak trudno być matką chrzestną. Porusza też temat ekshibicjonizmu, o który została posądzona. To wszystko okraszone pikantnymi uwagami jej babci, która lubi wypić i straszy wnuki śmiercią. Babcia ma także dwie zasady: "bzykać się trzeba bez zobowiązań"  i "chcę umrzeć przed premierą tego programu". Premiera była, a babcia żyje, więc musicie to zobaczyć!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Stand-up Warmia

Obsada: Urszula Wróblewska, Krzysztof Sawczuk, Michał Konopka, Tomir Dąbrowski, Arkadiusz Jakszewicz

Urszula Wróblewska, Krzysztof Sawczuk, Michał Konopka, Tomir Dąbrowski, Arkadiusz Jakszewicz Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Pijana Czapla

ul. Górna 1

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: