standup – Magda Kubicka & Arek Jaksa Jakszewicz & Jakub Poczęty 2019-12-03 20:00:00 Pub Atmosfera

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Magda Kubicka & Arek Jaksa Jakszewicz & Jakub Poczęty

Po dłuższej przerwie zapraszamy na stand-up do Brodnicy. 

Na scenie

MAGDA KUBICKA 

komiczka od niemal trzech lat związana ze sceną stand-upową. Zwyciężczyni największego w Polsce festiwalu komediowego SZPAK 2019 oraz innych festiwali, takich jak Fermenty czy Koks. Finalistka PAKI 2018 oraz FAMY. Wystąpiła na antenie TVP2, TVP ROZRYWKA oraz w programie COMEDY CENTRAL. "Nie o taką Polskę walczyłam!" to najnowszy program Magdy. Przed obejrzeniem występu, wiele osób twierdzi, że: "jest za młoda na walkę o Polskę" lub "chyba jej się coś pomieszało i ciekawe co jej się w tej Polsce nie podoba". W programie Magda mówi nie tylko o trudach korzystania z PKP i próbie zrobienia prawa jazdy, ale też o tym dlaczego tak trudno być matką chrzestną. Porusza też temat ekshibicjonizmu, o który została posądzona. To wszystko okraszone pikantnymi uwagami jej babci, która lubi wypić i straszy wnuki śmiercią. Babcia ma także dwie zasady: "bzykać się trzeba bez zobowiązań"  i "chcę umrzeć przed premierą tego programu". Premiera była, a babcia żyje, więc musicie to zobaczyć!

ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ
Rudobrody z Warmii mówi historie śmieszne według siebie i kilku innych osób. Dotyczące siebie i kilku innych osób, a nawet czasami nas wszystkich. Zbierane kilka lat po lasach, polach, domach, pociągach, ulicach i snach. O historii też troszkę będzie. O przygodach na rekonstrukcjach. O sprawach przyziemnych i nie, o ludziach i nie tylko, bo i o rybach też. O podróżach i o obrażaniu się, o nawykach, przyjaźni, o Panach żulach i o tym, jak ciężko jest rudym w Polsce i jak łatwo można z tym wszystkim skończyć. Ogólnie wesoło na maksa. Tak ktoś kiedyś stwierdził. Występował i będzie występował w Comedy Central Polska, a także w Suwałkach. Zdobył w tym roku nagrodę na festiwalu FAMA w Świnoujściu i III miejsce na Łódź Challange Stand-up.

prowadzenie

JAKUB POCZĘTY

Czujny człowiek, któremu nie umknie nic co robimy źle jako ludzkość, zadaje pytania, których nikt nie powinien zadawać i śmieje się z głupoty, również własnej. Charakteryzuje go pewność siebie, energia, szukanie kontaktu z publicznością i pewien charakterystyczny sposób bycia, który nie dopuszcza do niego myśli, że to co ma na talerzu może mu wystarczyć. Występował w TVP, u Kuby Wojewódzkiego i w Comedy Central, ale twierdzi, że najgorsze nadal przed nim.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Stand-up: Magda Kubicka & Arkadiusz Jaksa Jakszewicz

Obsada: Magda Kubicka & Arkadiusz Jaksa Jakszewicz

Występy stand-up. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Pub Atmosfera

Mikołaja Kopernika 12

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: