standup – Magda Kubick & Jakub Poczęty & Jaksa 2019-12-02 20:00:00 WIRAŻ Pub

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Magda Kubick & Jakub Poczęty & Jaksa

Zapraszamy na kolejny stand-up w Wiraż Pubie. 

Na scenie: 

MAGDA KUBICKA
komiczka od niemal trzech lat związana ze sceną stand-upową. Zwyciężczyni największego w Polsce festiwalu komediowego SZPAK 2019 oraz innych festiwali, takich jak Fermenty czy Koks. Finalistka PAKI 2018 oraz FAMY. Wystąpiła na antenie TVP2, TVP ROZRYWKA oraz w programie COMEDY CENTRAL. "Nie o taką Polskę walczyłam!" to najnowszy program Magdy. Przed obejrzeniem występu, wiele osób twierdzi, że: "jest za młoda na walkę o Polskę" lub "chyba jej się coś pomieszało i ciekawe co jej się w tej Polsce nie podoba". W programie Magda mówi nie tylko o trudach korzystania z PKP i próbie zrobienia prawa jazdy, ale też o tym dlaczego tak trudno być matką chrzestną. Porusza też temat ekshibicjonizmu, o który została posądzona. To wszystko okraszone pikantnymi uwagami jej babci, która lubi wypić i straszy wnuki śmiercią. Babcia ma także dwie zasady: "bzykać się trzeba bez zobowiązań"  i "chcę umrzeć przed premierą tego programu". Premiera była, a babcia żyje, więc musicie to zobaczyć!

JAKUB POCZĘTY

Czujny człowiek, któremu nie umknie nic co robimy źle jako ludzkość, zadaje pytania, których nikt nie powinien zadawać i śmieje się z głupoty, również własnej. Charakteryzuje go pewność siebie, energia, szukanie kontaktu z publicznością i pewien charakterystyczny sposób bycia, który nie dopuszcza do niego myśli, że to co ma na talerzu może mu wystarczyć. Występował w TVP, u Kuby Wojewódzkiego i w Comedy Central, ale twierdzi, że najgorsze nadal przed nim.

prowadzenie

ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Stand-up Warmia

Obsada: Urszula Wróblewska, Krzysztof Sawczuk, Michał Konopka, Tomir Dąbrowski, Arkadiusz Jakszewicz

Urszula Wróblewska, Krzysztof Sawczuk, Michał Konopka, Tomir Dąbrowski, Arkadiusz Jakszewicz Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
WIRAŻ Pub

ul. Plac Dworcowy 4

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: