standup – Maciej Brudzewski show 2019-12-13 19:00:00 Pub Mad Max reaktywacja

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Maciej Brudzewski show

Kolejny stand-up w Mad Max’ie. W grudniowej, gwiazdkowej edycji odwiedzi nas prawdziwy gwiazdor – Maciej Brudzewski!

Maciej Brudzewski
Stand-uper z Olsztyna! Wywraca rzeczywistość do góry nogami i robi jej "motorówkę". Pełne emocji i losowych zawijasów historie oraz nietuzinkowe spostrzeżenia sprawiają, że nie chce się wychodzić z jego świata. Twórca cyklu wieczorów komediowych pod hasłem Stand-Up Inferno. Swoimi tekstami wywalczył m.in. finał drugiej edycji "Antrakt Stand-Up Festiwal", pierwsze miejsce w konkursie "Stand-Up War" indywidualnie i grupowo, występ w programie TVP "Tylko dla dorosłych" oraz w programie Comedy Central "Comedy Club".

Maciej swoim poprzednim programem pt. "Burdel" zaskoczył, zniesmaczył, rozkochał, a przede wszystkim rozbawił do granic absurdu. Nie inaczej będzie tym razem. Wszystko, co lubisz, znajdziesz w nowym programie Brudza, pt.: "Każdy ratuje siebie". Zobacz to na żywo i sprawdź, która historia stanie się Twoją ulubioną! Nie zabraknie komediowych perełek, doprowadzających do łez – występ Maćka zostanie poprzedzony otwartym mikrofonem.
Zapraszamy!

Uwaga  Ilość miejsc ograniczona, tylko przychodząc 30 min wcześniej gwarantujesz sobie miejsce siedzące!

Impreza gromadząca tłumy, kup bilet już dziś!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Mad Stand-up

Obsada: Mad Stand-up

Diamenty są wieczne – nawet te nieoszlifowane. Tak jak nieoszlifowane diamenty są wieczne tak i te chujowe żarty na wieczność pozostaną Wam w pamięci. Ubiegłe wydarzenia udowodniły, że jest to idealne miejsce aby spróbować swoich sił na scenie. Marzysz o karierze komika? Zgłoś się! Oglądając stand-up masz poczucie, że jesteś w stanie robić to lepiej? Spróbuj! Jesteś samotnym nieudacznikiem życiowym? Weź się k… do roboty! Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Pub Mad Max reaktywacja

Poznańska 8

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: