standup – Jaworzno / Maciek Adamczyk i Wojtek Fiedorczuk 2020-10-19 19:30:00 Klub Relax

[xyz-ips snippet=”etykietki”]

[xyz-ips snippet=”zrodlo-2″]

Jaworzno / Maciek Adamczyk i Wojtek Fiedorczuk

Siema! Wystąpi ekipa Stand-up Polska w składzie:

Maciek Adamczyk z programem "Syndrom Sztokholmski" oraz Wojtek Fiedorczuk z programem "Jak upozorować własne życie".

Maciek Adamczyk

"Syndrom Sztokholmski" Pewnie wszyscy wiecie, że syndrom sztokholmski to stan, który pojawia się m.in. u ofiar porwań i wyraża się odczuwaniem sympatii do osób ich przetrzymujących. Nie wszyscy natomiast wiedzą, że syndrom sztokholmski może się pojawić w momencie zostania rodzicem.* Ja o tym nie wiedziałem, dlatego wolałbym, żeby mój syn nie oglądał tego stand-up’u. Rodzicielstwo to nie "maluszek wnoszący mnóstwo szczęścia do mojego życia" tylko… zresztą co ja będę pisał. Macie dziecko? Zapraszam. Będziecie się super bawić. Spodziewacie się dziecka? Zapraszam. Może uda wam się uniknąć jakiegoś mojego błędu. Wasza druga połówka chce dziecko? Zapraszam. Raz na zawsze wybijcie jej ten pomysł z głowy. Nie chcecie dzieci? Zapraszam. Przekonajcie się dlaczego to jest najlepszy pomysł na jaki mogliście wpaść. *Nie jest to potwierdzone żadnym badaniem, po prostu tak się czuję. Jakbym pomagał porywaczowi osiągnąć jego cel.

Wojtek Fiedorczuk

"Jak upozorować własne życie" Ekscentryk sceny i mikrofonu. Duchem wyrastający z komedii absurdalnej i szaleństwa scenicznego. Mówi monotonnie i dziwnie. Jego występy przesiąknięte są zabawami językowymi, abstrakcyjnym humorem i serdecznym podejściem do publiczności.

Bilety – 39 zł

Wydarzenie dla osób dorosłych!!!

*Brak zgody na nagrywanie audio/video.
*Osoby, które będą przeszkadzać podczas wydarzenia zostaną wyproszone bez zwrotu pieniędzy za bilet.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Stand-up Polska

Obsada: Komicy 😉

Stand-up comedy to znana na całym świecie forma rozrywki. W Polsce coraz bardziej popularna i rozpoznawalna. Zasada stand-upu jest prosta: brak tematów tabu. Można mówić o wszystkich, nie rzadko poruszając tematy ostre, czy ważne. W odróżnieniu od kabaretu w tej formie komicy bardziej stawiają na swoją charyzmę i kontakt z publicznością. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Klub Relax

Szczakowska 35

[xyz-ips snippet=”zrodlo-1″]

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

%d bloggers like this:
Shopping cart