Skip to content

standup – II termin / 10. Wielka Trasa Stand-up Polska 2020-03-18 20:00:00 Stary Maneż

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

II termin / 10. Wielka Trasa Stand-up Polska

Jak ten czas leci…Nie dalej jak wczoraj stawialiśmy pierwsze kroki na komediowej scenie. Przewracaliśmy się o kable, mrużyliśmy oczy, podpieraliśmy ściany. Nim się obejrzeliśmy robimy to już 10 lat. Mikrofony są bezprzewodowe, wzrok się pogorszył, a na dużych salach daleko do ściany, ale progres jest.

Wielka, dysfunkcyjna, komediowa rodzina – Stand-up Polska – znów wyrusza w podróż po Polsce! Podczas jubileuszowej,10. Wielkiej Trasy, premierowe materiały zaprezentują przed Wami Antoni Syrek-Dąbrowski, Michał "Kempa" Kempa, Karol Kopiec, Piotrek Szumowski, Bartek Walos, Wojtek Fiedorczuk, Maciej Buchwald i Cezary Jurkiewicz. Każdy wieczór poprowadzi Maciek Adamczyk.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Wielka Trasa Stand-up Polska

Obsada: Antoni Syrek-Dąbrowski, Michał „Kempa” Kempa, Karol Kopiec, Piotrek Szumowski, Bartek Walos i inni

Stand-up comedy to znana na całym świecie forma rozrywki. W Polsce coraz bardziej popularna i rozpoznawalna. Zasada stand-upu jest prosta: brak tematów tabu. Można mówić o wszystkich, nie rzadko poruszając tematy ostre, czy ważne. W odróżnieniu od kabaretu w tej formie komicy bardziej stawiają na swoją charyzmę i kontakt z publicznością. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Stary Maneż

ul. J. Słowackiego 23

 

Dodaj komentarz

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
%d bloggers like this: