standup – hype-art prezentuje: Testy Nowych Programów: Walaszczyk, Puzyr, Splin, Dąbrowski, Kiedrowski 2019-12-01 19:00:00 Dom ówka

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

hype-art prezentuje: Testy Nowych Programów: Walaszczyk, Puzyr, Splin, Dąbrowski, Kiedrowski

Piotr Splin – Smutny śmieszek, niegdyś prowadzący bloga poświęconego komedii "Życie to tylko komedia". Finalista IV edycji Antrakt Stand-up Festiwalu. Ulubieniec babci Jagusi, wielbiciel umiarkowanej pogody, zielonej herbaty i Acodinu. Obawia się, że może być hipochondrykiem, ale lekarze mówią, że to tylko sobie wmawia. 

Filip Puzyr – Trójmiejski komik, improwizator i judoka. Popularyzator sportowego trybu życia i rujnowania go za pomocą alkoholu i złych decyzji. Na co dzień pracuje z dziećmi, więc musi udawać, że stand-up to program pomocy osobom z niedowładem kończyn dolnych. Prywatnie wielki amator świeżego chleba z masłem i solą.

Kuba Dąbrowski – Komik z Podkońc. Obserwuje wszystko i wszystkich. Potem to zapomina i na podstawie tego tworzy materiał. Lubi rzucić czasem coś bardzo obrzydliwego, robaczywego, chociaż preferuje grzeczniejszą formę komedii. Miłośnik wideł.

Wiolka Walaszczyk  – stand-uperka z Gdańska. Bezkompromisowa, charyzmatyczna i niezwykle energiczna osobowość sceniczna. W swoim materiale chętnie opowiada o życiu prywatnym jak i o sytuacjach zupełnie absurdalnych. 

Mateusz Kiedrowski – Dla znajomych Kiedro. Dla nieznajomych Buc. Energiczny śpioch o niecodziennej wizji świata. Uwielbia improwizować, śmieszkować i sikać w plenerze. Jego komedia to szybkie riposty, filozoficzne rozkminy i brak tabu. Bywa zabawny.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Testy Nowych Programów: Walaszczyk, Puzyr, Splin, Dąbrowski, Kiedrowski

Obsada: Stand-up’erzy

Występy stand-up Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Dom ówka

ul. Tuwima 17

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: