standup – Gambrinus Stand-up: Maciej Brudzewski I Mieszko Minkiewicz 2019-12-05 19:00:00 Gambrinus Pub

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Gambrinus Stand-up: Maciej Brudzewski I Mieszko Minkiewicz

teatr_komedia

TEATR » tylko komedia, humor

Pub Gambrinus zaprasza na kolejny wyśmienity wieczór STAND-UP. Tym razem na scenie Gambrinusa z najnowszymi programami wystąpią Maciej Brudzewski i Mieszko Minkiewicz.

Maciej Brudzewski: swoim poprzednim programem pt. "Burdel" zaskoczył, zniesmaczył, rozkochał, a przede wszystkim rozbawił do granic absurdu. Nie inaczej będzie tym razem. Wszystko, co lubisz, znajdziesz w nowym programie Brudza, pt.: "Każdy ratuje siebie". Zobacz to na żywo i sprawdź, która historia stanie się Twoją ulubioną.

Mieszko Minkiewicz: Stand-uper z dziesięcioletnim komediowym stażem. Romansował z kabaretem, improwizacją i youtubem. Grał na większości festiwali komediowych, zdobywał nagrody solowe i zespołowe. Występował na antenie Polsatu, TVP2, TVP Rozrywka, Nowa TV i Comedy Central. Aktywnie animuje komedię na Podlasiu, skąd pochodzi, oraz w Warszawie, gdzie mieszka.

Program przeznaczony dla widzów dorosłych.

*Zakaz nagrywania
**Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym. Organizator zastrzega sobie prawo do wyproszenia osób utrudniających przebieg wydarzenia, bez obowiązku zwrotu pieniędzy za bilet osobom przeszkadzającym. 

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Gambrinus Stand-up

Obsada: Stand-up’erzy

Gambrinus Stand-up to scena działająca w Pub Gambrinus w Bełchatowie od marca 2015 r., która cyklicznie gości najlepszych komików. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Gambrinus Pub

Rotmistrza Witolda Pileckiego 2a

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: